Image default
Genel

Bu Erkek Saç Modellerini Beğeneceksiniz

Modaya uymak artık sadece kadınları değil erkekleri de fazlasıyla ilgilendiriyor. Saçlarınız da tarzınızı yansıtmakta büyük bir paya sahip. Peki nasıl saçlara sahip olmalısınız? Erkek saç model kesimleri neler?

Erek saç modelleri: Dalgalı model
Erek saç modelleri: Dalgalı model

1. Dalgalı saçlar

Erkek saç modelleri dalgalı saçlar için daha kolaydır. Birçok model uygulanabilir, kolay şekil alır ve aldığı şekli uzun süre bozulmadan koruyabilir. Yani dalgalı saçlarınız varsa çok şanslınız demektir. Eğer dalgalı saçlarınız ve geniş alnınız varsa buklelerinizi başınızın üzerinde uzun yanları da daha kısa olan bir model deneyebilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı orta uzunlukta tutarak geriye doğru şekil de verebilirsiniz. Bu da saçlarınızın hareketli, hacimli ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır.

2. Kıvırcık saçlar

Kıvırcık saça şekil vermesi, yola getirmesi oldukça zordur. Bu yüzden kıvırcık saçlı beyler saçlarını ya dağınık bir şekilde ya da kısacık kullanır. Aslında erkek saç modelleri kıvırcık saçlar için oldukça havalıdır. Çünkü çok daha hacimli ve canlı görünür. Saçlarınızı uzatıp hafif bir şekillendirici krem kullanarak kendi haline bırakabilirsiniz. Saçlarınızın önünüze gelmesini istemiyorsanız da yarım toplayarak tarzınıza tarz katabilirsiniz. Kalın telli saçlarınız varsa mohawk saç kesimini denemelisiniz. Bu modelde saçlarınızı yandan ayırarak da kullanabilirsiniz.

Erkek saç modelleri: Kıvırcık

3. Düz saçlar

Düz saçlı beylerse saçlarını kontrol edebilmek açısından çok şanslıdır. Ayrıca en risksiz erkek saç model kesimleri de düz saça uygulanabilir. Kakül ile alnınıza düz saçlarınızı sabitleyebilirsiniz. Yine geniş alınları olan beyler için ideal bir model olacaktır. Saçlarınızı orta uzunlukta bırakıp yandan ayırarak İngiliz stiline sahip olabilirsiniz. Yanları kısacık kestirip başınızın üst kısmında kalan kısmı da uzun bırakarak jöle ile şekillendirebilirsiniz. Bu yazı ile her tipte saçı ufak dokunuşlarla tarz yapabilmeniz mümkün!

 

Benzer Yazilar

Pattaya Gece Hayatı Sizi Şok Edecek!

Ahmet DOĞDU

Yüzyılların Geleneği Boğa Güreşleri Nasıl Ortaya Çıktı?

Editor

Burçlara Göre Erkekler Ve Kadınlarla Uyumları

Ahmet DOĞDU

Yatakta Kadınlara İlgi Göstermenin Alışılmadık Yolları

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Dikkatini İlk Bakışta Nasıl Çekersiniz ?

Ahmet DOĞDU

Sabah Koşusuna Çıkmayı Düşünenler için Tavsiyeler

Ahmet DOĞDU