Image default
Erkek Moda

Bu Kış Karizmatik Olmanızı Sağlayacak Atkılar

2017 kış erkek modası içinde en önemli aksesuarlardan biri de şüphesiz atkılardır. Modern erkek modası içerisinde atkılar sadece atkı görünümlü değil ayrıca boyunluk ve fular-atkı modelindeler. Dolayısıyla sadece atkı görünümlü değil çok farklı görünümler kazanmaktalar. Erkek kış modası mont ve atkıların tarz ve modern görünümleriyle kombin edildiği bir dönem geçirecek. Montlarınızla uyumlu erkek atkı kombinleri için önerilere bir bakalım…

erkek-modasi

Montlarınızla uyumlu atkı modelleri için giyindiğiniz montların tarzına göre bir yol seçmelisiniz. Havaların aşırı soğuk olduğu ve yağışlı dönemlerde tercihiniz uzun ve kaşe montlar olacaktır. Burada kombinleyeceğiniz atkılar yün, uzun ve kalın atkılar olacaktır. özellikle tek renk, siyah ve kahverengi tonların hakim olduğu, eski örme tarzdaki atkılar sizi hem sıcak tutacaktır hem de kaşe montlarla uyumunuzu artıracaktır. 2017 kış erkek modası kısa ve dar kesim montların ağrılıkta olacağı bir yıl olacak. Bu tarz montlarla kullanacağınız erkek atkı modelleri ise boyunluk tarzındaki, bol atkılar olmalı. Yani boynunuzu tamamen sarmalı biraz salaş bir görüntü vermeli. Boyunluk atkılarında da renkleri daha açık canlı renklerden seçin. Deniz mavisi, açık yeşil ve turuncunun tonları güzel kombin önerilerinden olacaktır. Erkek modası içerisinde deri montlar her zaman trendini kaybetmemiştir. Deri montlarla boyunluk tarzında fular-atkı modellerini seçmelisiniz. Renk cümbüşü olan fular-atkı modellerinden birini koyu yeşil ve kahverengi tonlarındaki şapkalarla kombinleyebilirsiniz.

erkek-orgu-modeller

Klasik tarzı tercih eden erkekler için erkek atkı modellerini takım kıyafetlerine ve yün ceketlere göre belirlemelerini öneririm, İnce, sık dokunmuş atkılar olacaktır. ceketinizle aynı tonlara hakim renkleri veya kravat kullanıyorsanız uyumlu atkıları tercih edin. 2017 kış erkek modası sıcak ve canlı atkılara da ev sahipliği yapacak. Erkek modası giderek spor modelleri barındıran kış ürünleri çıkarmakta. Bu halde atkılarınız spor kıyafetlerle uyumlu, uzun ve canlı renklerin oluşturduğu farklı desenlerdeki atkılardan oluşmalı. Burada da fular-atkı ve ince seçenekleri seçmelisiniz.

Benzer Yazilar

2017 Gömlek Modası

Alışveriş Sevmeyen Erkekler İçin Asla Modası Geçmeyenler

Ahmet DOĞDU

Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Mezuniyet Balosu Kombini

Editor

Türkiye’deki İlk Mağazası Hogan’a Ne Katacak!

Ahmet DOĞDU

Düğün İçin Damadın Tercihleri Neler Olmalıdır ?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz