Image default
Erkek Moda

Bu Kışın Erkek Bot Modellerine Bakış

Bu kış biraz daha soğuk ve kar yağışlı geçiyor. Yağışların çok olması, soğukların uzun süreli ve sürekli olması nedeniyle kıyafetlerimizi bu kışa göre ayarlıyoruz. Ayaklarımızı da sıcak tutmak ve hastalanmamak için birçok bot modelinden en kalitelisini seçmeliyiz. Rüzgar, su geçirmeyen harley, scooter ve dockers marka modelleri sadece bu kış değil sizi birkaç kış soğuktan koruyacaktır. Tarzınıza tarz katan, sizi karizmatik bir kış geçirtecek olan harika modelleri denemeden önce renk tercihlerinizi de yapmalısınız. İşte bu renk ve model çeşitliliği arasında işiniz biraz zor gözükebilir ama tarzınızı biliyorsanız işiniz daha kolay olacaktır.

erkek-botlari

Kışın sert geçmesi şehir hayatını olumsuz yönde etkiler. Özellikle kar ve yağmur yağışlarındaki artışlar soğuğun da ötesinde hastalıklara sebep olmaktadır. Su geçiren, soğuğu ayaklarınızda hissettiren, çoraplarınızı sırılsıklam yapan botları giymeniz ne yazık ki bir şey ifade etmemektedir. Bütün kışı hasta geçirmenize neden olan bu botların yerine harley, scooter ve dockers gibi markaların kaliteli ve uzun ömürlü botlarını tercih etmelisiniz. Üstelik bu güzel botlar hem size sağlıklı bir kış yaşatırken hem de sizlerin şık ve kaliteli bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacaktır. farklı renklerde ve modellerde birçok marka botları görmelisiniz. Kışın renkli ve tarzınıza tarz katan botlardan, klasik ve sağlam botları denemelisiniz.

Hiç eskimeyen ve her kış ayaklarda görmeye alıştığınız harley, scooter ve dockers marka modelleri bu yıl yine sokaklarda en fazla göreceğiniz bot modelleridir. İster kot pantolonlar altına, ister kargo pantolonların, isterseniz de doğa yürüyüşlerinde giydiğiniz sportif kıyafetlerinizin altına mutlaka giyebileceğiniz bir bot modeli mevcuttur. Bot alırken hem ayağınızda rahat olmasına hem de tarzınıza uygun modelleri tercih etmeniz gerekecektir. Bazılarımız daha spor modelleri tercih ederken bazılarımız ise harley modellerin ağır ve karizmatik havasını tercih ederiz. Hangi modeli tercih ederseniz edin dayanıklı ve gösterişli modelleri tercih etmeniz gerekecektir. Tüm modeller içerisinde hem göze hitap eden hem de ayağınızda rahat hissedeceğiniz modeller cep yakabilir diye düşünmeyin. Artık birçok model oldukça uygun fiyatlarla kışı ayaklarınızda geçirmek istiyor.

Benzer Yazilar

Levi’s® Sonbahar/ Kış Erkek Dış Giyim Modası

Editor

Kıyafetleriniz İçin Modayı Mı Takip Ediyorsunuz?

Ahmet DOĞDU

Paris’ten Trend Takipçisi Erkekler

Ahmet DOĞDU

Kadınların Koklamaktan Haz Duyduğu Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler En Çok Hangi Kokuyu Kullanıyor?

Ahmet DOĞDU

converse

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz