Image default
Erkek Moda

Bu Kışın Erkek Trençkot Modelleri

Erkekler için vazgeçilmez kıyafetlerden biri de şüphesiz trençkot modelleridir. Erkek trençkotu modelleri özellikle kışın klasik tarz giyimi seven rahat erkeklerin aradıkları kıyafetlerin başında gelmektedir. Bu modelleri içerisinde de birçok marka olsa da ön plana çıkana markalar Altınyıldız ve Sarar marka trençkotlardır.

 

erkekler-icin-trenckot

Genellikle klasik giyinen kişiler spor giyinmezler, spor giyinen erkekler ise klasik giyinmezlerdi. Ancak gelişen ve değişen moda ile birlikte spor ve klasik giyim birbirine oldukça fazla yaklaştı. Artık tasarlanan ve üretilen kıyafetler hem spor modellerde hem de klasik kesim ürünlerden oluşmaktadır. Bunların karması ile meydana gelen hayli kombini görmeniz mümkün. sokak modası akımında da kışın biraz da klasiğe kaçan erkek trençkotu modelleri hayli revaçta. Bizlerin tarzını yansıtan trençkot modelleri hem farklı renklerle hem de farklı kesimleri ile spor veya tam klasik modellerle karşımıza çıkıyor. Renk seçeneklerinde genellikle koyu renkler hakim olsa da özellikle krem ve beyaz tonlara yakın modelleri sokak modası içerisinde fazlaca rastlayabilirsiniz. Bir gömlek, süveter, hırka ile birlikte giyebileceğiniz trençkotları, ayrıca içlerine giyeceğiniz boğazlı kazaklarla daha soğuk günleri sıcak şekilde geçirmeyi sağlayabilirsiniz. Birçok markanın farklı modellerle karşımıza çıktığı 2017 kış trençkot modelleri içerisinde özellikle Altınyıldız ve Sarar marka modelleri görmelisiniz.

erkek-trenckot-modelleri

 

Kışın şık olmak ve fiziğinizi ortaya çıkarmak biraz daha zor olabilir. Ancak dar kesim erkek trençkotu fiziğinizi daha güzel ve fit gösterirken aynı zamanda şıklığınıza şıklık katmaktadır. İş hayatında klasik giyinen birçok erkeğin tercih ettiği Altınyıldız ve Sarar marka trençkotların kış aylarında vazgeçilmez olarak kullanıldığını görürsünüz. Renk skalası içerisinde dilediğiniz herhangi bir modeli seçebilirsiniz. Hatta birkaç tane trençkota sahip olmak fena bir fikir değil. Bu sayede farklı pantolonlar ve kombinlerle giyebileceğiniz trençkotlara sahip olabilirsiniz. üzerine ne giyeceğim derdinden de kurtulmuş olursunuz. Gerek iş hayatınızda gerekse de özel davetlerde şık ve karizmatik görünmek için kış aylarında ne giymeliyim derdini ortadan kaldıran, erkeklerin vazgeçilmezi trençkotlar için ceplerinin tasarımı, belden oturtmalı ve kemerli modellerden size en uygun olanı seçmek için sanırım biraz araştırma yapmak gerekebilir. Çünkü bolca model, bolca marka mevcut.

 

 

Benzer Yazilar

En Şık Erkek Eldivenleri

Blazer Ceket Altına Nasıl Ayakkabı Tercih Edilmeli?

Hamile Eşinize Nasıl Yaklaşmalısınız

Ahmet DOĞDU

En Tarz Kot Ceket Kombinleri

En Tarz Erkek Güneş Gözlükleri

Ahmet DOĞDU

Her Ortama Uygun Bermuda Şort Kombinleri

Yorum Yaz