Image default
Erkek Moda

Bu Sene Erkekler Pantalonlarını Kısaltıyor

Bu sene erkekler pantolonları kısaltıyor

Son senelerde kısa pantolon modası erkek giyim tarzında da kendini göstermeye başladı. Özellikle Güney Kore erkeklerinden çıkan bu moda akımı tüm dünyayı kapladı. Eskiden düşük bel modası olan erkekler bellerini toplayıp paçalardan fire vermeye başladılar. Fakat bu moda akımının düşük bel gibi basit durmadığını da kabul etmeliyiz.

2016-erkek-modasi

 

Özellikle ince bilekli ve ayak yapıları düzgün olan erkeklerde son derece şık görünen kısa paça pantolonlar renkli ve farklı tasarımlarla birleşince kendini daha da dikkat çekici göstermekte. Doğal olarak tüm bu güzel özelliklerinden ve farklı imaj yaratma çabasında olmak nedeni ile bu sene erkekler pantolonları kısaltıyor.

erkek-modasi

 

Kısa Pantolonlarda Renk Kullanımı

Renkli pantolonlar; son zamanlarda renkli pantolon modası çıktığını modayı hiç takip etmeyenler bile fark etmiş olmalılar. Erkek modasında düşünürsek renkli pantolon üzerine baskılı bir tişört ile tüm günü hem spor hem de şık geçirebilirsiniz. Renkli pantolon modasının bir yere gittiği yok fakat buna birde kısa paçalar eklendi. Bu sene erkekler pantolonları kısaltıyor.

kisa-pantolon-modasi

 

Kısa Pantalonlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kısa pantolonlarda dikkat edilmesi gerekenler; erkek modasından bahsederken biraz daha dikkat etmeliyiz çünkü kadınlar her şeyden kombin oluşturabilirler ve onlar için birçok seçenekte bulunmakta. Fakat erkekler kıt imkanlar ile farklılık yaratmak durumunda kalıyorlar. Birçok erkeğe kısa pantolon yakışıyor fakat dikkat edilmesi gereken mevzularda bulunmakta.

erkeklerde-kisa-pantolon

 

Özellikle kaba ayak yapısına sahip olan ya da bilekleri kalın olan erkekler bu moda akımından uzak dursa daha iyi olabilir. Kadınlar gibi temiz bacaklara sahip olmanız beklenemez ama paçanızdan gözüken tüyleriniz modayı takip eden bir erkekten ziyade bakımsız bir erkek gibi görünmenize sebep olmakta. Eğer metroseksüel olmak istiyorsanız sanırım temizliğe başlamanın zamanı geldi. Bu sene erkekler pantolonları kısaltıyor ve aynı sebepten bakımlı olmaya bir adım daha yaklaşıyor.

 

Benzer Yazilar

Ünlü Otomobil Markalarının Saatleri

Ahmet DOĞDU

2019 İlkbahar/Yaz Kreasyonu Trençkotlar

Editor

Kot Pantolonun Altına Nasıl Spor Ayakkabılar Tercih Edilmeli

Ahmet DOĞDU

Paris’ten Trend Takipçisi Erkekler

Ahmet DOĞDU

Her Erkeğin Gardrobunda Olması Gereken Kıyafetler

Editor

Burçlara Göre Erkeklerin Stilleri

Yorum Yaz