Image default
Erkek Moda

Bu Yaz Bu Renklere Gardırobunuzda Mutlaka Yer Verin

2017 yılı modası renklerle canlanıyor. Her rengi görebileceğiniz giyim parçalarında kadınlar için olduğu kadar erkekler için de bol alternatif bulunuyor. Dolabınızda kurtarıcı parçalar bulundurup aynı zamanda iddialı kombinler yapmak istiyorsanız farklı parçalarda zıt renkli ürünler satın alırsanız kombin zenginliğiniz ortaya çıkacaktır. Böylelikle birkaç imza klasik parça ile birden fazla kombin yaparak hem farklı görünecek hem de sıradanlığı uzaklarda bırakacaksınız. 2017 yazının en olmazsa olmaz kombin parçaları, dolabınızda düzenleme yaparken yararlanabileceğiniz tüyolar ve yılın en ilgi çeken renkleri konularında detaylar verdiğimiz yazımızda tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bahar Gardırobunuzda Mutlaka Olması Gereken Parçalar

erkeklerde-bahar-modasi.jpg

Bahar aylarının gelmesiyle beraber trikolar ve uzun kollu salaş tişörtler yerini salaş özgür ince kumaşlara ve rahat kombinlere bıraktı. Özellikle bu yılın en etkili parçaları şüphesiz farklı kesim ve renklerdeki bermudalar olacak. Olmazsa olmaz baskılı ya da düz tişörtler, rahat kesim gömlekler ve Jean ürünler yine dolabınızda her zaman kurtarıcınız olacak nitelikte.

2017 Yaz Trendleri

erkeklerde-yaz-modasi.jpg

Bu yıl erkeklerin ilgi çeken kombinlerinde büyük çantaları görmeye başlıyoruz. Bu akımın dünya modasından hızla yayılmasına minimalist kombinler ve bohem tarzlar eşlik edecek. 2017 yazı için en çok göreceğiniz renklerin başında saf beyaz geliyor. Yaz için modası geçmeyen bir renk olan beyaz hem kurtarıcı hem de her parçayla uyum sağlayacak kadar kolay bir renk. Bej, taba, kale yeşil, lapis mavi gibi iddialı renklerin de yaz kombinlerine canlılık katacağını düşünürsek beyazın tek başına yalın kalmayacağını söylemek mümkün.

Yaz Gardırobunuzu Hareketlendirecek Tüyolar

2017-erkek-yaz-modasi.jpg

Yaz gardırobunuzu bu yıl sıfırdan oluşturacaksanız işe salaş beyaz tişörtler satın alarak başlayabilirsiniz. Yaz geceleri için slim fit bir gömlek, klasik bir takım elbise, bermudalar ve şık sandaletler bu yıl en çok kullanacağınız imza parçalar olabilir.

Benzer Yazilar

Süet Ceketler Yine Moda

Ahmet DOĞDU

 DAHA GÜÇLÜ GÖRÜNÜN

Editor

Sonbaharda da Cool Görünümünü Devam Ettirmek İsteyen Erkeklere Öneriler

Aksesuar Modası ve Dahasına İlişkin!

Ahmet DOĞDU

Brogue’nin Renkli Dünyası

Ahmet DOĞDU

Prezervatif Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz