Image default
Erkek Moda

Bu Yaz Erkek Stiline Yön Veren 3 Detay

Her ne kadar kadınlar için moda, trend ve giyim ipuçlarına dair daha fazla içerik ve alternatif olsa da artık erkekler de moda ve giyim konularında hâkim noktasına ulaşmaya başladı. Dünya modasının Türkiye’de de esintileri görülmeye başladığından beri erkek modasına olan ilgi doğru orantılı artış gösteriyor. Peki, erkek giyim ve trendler ile ilgili bilgi sahibi olmayan ve daha iyi giyinmek isteyenler kılavuz olarak ne kullanılabilir? Erkek giyime dair önemli detaylara yer verdiğimiz yazımızda bu konudaki sorularınızı yanıtladık. Hadi başlayalım:

Bohem Tarzınız ile Dikkat Çekin

erkek-modasina-dair-ip-uclari.jpg

Çoğu kişi ruhundaki özgür ve karmaşık özellikleri bir şekilde günlük hayatına ve tarzına yansıtmayı tercih eder. Bu yıl erkek giyim modasında da bu izlere rastlıyoruz. Hem modern parçalar hem klasik; ama spor şık görünün seçenekler hem de rahatlık bir arada kullanılabilir mi? Sorusunun en güzel cevabı olan bohem tarzıyla erkekler bu yıl cool ve romantik görünümleriyle oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

Minimalist Seçimler ile Yalın Olun

erkek-modasi.jpg

Bazı erkekler ise sakin, renksiz, yalın ama kaliteli seçimler yapmak ister. Minimalist tarzını yansıtmak için fırsat sunan 2017 trend listeleri rafine zevklere hizmet ediyor. Abartısız giyinip parladığınız, düz çizgilerle ruhunuzu hissettiğiniz az ama öz parçalar ile bu yıl oldukça etkili bir imzaya sahip olabilirsiniz.

Modern Parçalar ile Güçlü Görünün

erkek-modasinda-one-cikan-unsurlar.jpg

Özellikle erkeklerin yansıtmayı sevdiği önemli yanlarından biri de güçlü görünümünü yansıtmak iken bu yıl moda rüzgârları modern ve maço bileşimini de yansıtmayı ihmal etmiyor. Salaş; ama kaliteli parçalar ile hem özgür hem rahat hem çok güçlü görünebileceğiniz seçimler yapabileceğiniz 2017 erkek giyim modasında, her tarza uygun seçimler bulmak kolaylaşmışa benziyor.

Benzer Yazilar

2016 Modada Gençlik Sembolü Zara

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde sokak Stili..

Ahmet DOĞDU

2018 Erkek Giyim Modasına Dair Her Şey

Editor

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Siyah Takım Elbise Neden Önemlidir

Editor

Siyah Takım Elbise Kombinasyonları

Ahmet DOĞDU

2016 Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz