Image default
Genel

Bu Yaz İçin Tatil Fikirleri

Herkes gibi sizler de bütün bir senenin yorgunluğunu atmak ve kafa dinleyeceğiniz denizin, güneşin, kumun tadını çıkarmak istiyorsanız, bu makalemiz tam size göre. Sizin için tatil önerileri hazırladık. Bakmaya var mısınız?

1- İzmir, Özdere

İzmir’in diğer tatil bölgelerine göre çok daha sakin ve doğal güzellikleriyle karşınıza çıkmaktadır. Eğer kafamı dinlemek istiyorum diyorsanız ve doğal güzellikten de yanaysanız, burası tam size göre bir yer olabilir. Burada isterseniz, güzel koylarını keşfedebilir, isterseniz de milli parklarında kamp yapabilirsiniz. Burada tatilinizi dildiğinizce gerçekleştirebilirsiniz.

2-Muğla, Akyaka

Bodrumun kalabalığından ve yazın gelmesiyle akın akın insan selinin olmasından dolayı bıktıysanız, Muğla’daki diğer bir tatil beldesi Akyaka’dır. Burasının hep esintili bir havası vardır. Bu edenle yapış yapış havadan bıktıysanız, burası sizin için iyi bir seçenek olabilir. Bundan çok kısa bir süre önce de bir balıkçı köyü olan Akyaka, dalgalı deniziyle insanların sevgisini kazanmaya başladı bile.

3-Gümüşhane, Zigana Köyü

Gümüşhane sınırlarında bulunan Zigana Köyü, güzel bir Karadeniz yaylalarından biridir. Bu köyde çoğu insan emekli olduğundan dolayı son derece sessiz sakin bir hayat söz konusudur. Bu nedenle, eğer tatil planlarınız arasında sakin bir yerde kamp yapmak varsa, burası sizin beklentilerinizi karşılayabilecek niteliktedir.

4-Mersin, Narlıkuyu

Narlıkuyu, Mersin’in sahil şeridi içerisinde bulunmaktadır. Burasının tarihi, çok eskilere Roma İmparatorluğuna kadar dayanmaktadır. Bu sahil şeridinde, diğer sahillerden Narlıkuyu’yu ayıran özellik, suyunun tatlı oluşu ve diğer sahillere göre suyunun çok daha serin olmasından kaynaklanmaktadır. Serin sularda yüzmeyi seviyorsanız, burası size çok iyi gelecek.

5-Isparta, Kuyucak Köyü

Isparta, daha önceden gül bahçeleriyle ünlü bir merkezdi. Şimdi ise lavanta bahçeleriyle de ünlüdür. Buraya gelenler, mutlaka kerpiç evleri görmeli ve bu lavanta bahçelerindeki kokuyu içinize çekmelisiniz.

Benzer Yazilar

Güzel Kadınlar Erkek Sağlığına İyi Geliyor

Editor

Kızların Gözünde Bakımlı Erkek Ve Bakımsız Erkek

Ahmet DOĞDU

Erkekler için Cilt Bakım Önerileri

Askerde Bakım Nasıl Yapılır

Ahmet DOĞDU

KADINLARIN ERKEK KARİYERİNE BAKIŞI

Editor

Ünlülerin En Çok Tercih Ettikleri Tatil Yerleri

Editor