Image default
Erkek Moda

Bu Yaz Moda Olacak 10 Mayo Trendi

İşte yaz geliyor ve onunla beraber en sevdiğimiz kıyafet sezonu: mayo sezonu. Bu yaz önemli olmasını bekleyebileceğiniz mayo trendlerinin bir dökümünü veriyoruz. Burada, klasik stillerden, sizi bekleyen trend ürünlere kadar herkes için bir şeyler olacak. İşte o merakla beklenen 2019 mayo modelleri.

Bahardan Gelen Esinti: Turuncu

Bu renge şaşırmamış olabilirsiniz. Çünkü her yerde onu görüyorsunuz. Turuncu tonlar bu baharda dalgalar yaratıyor. Bu renk mayolarda da ağırlıkta olacak ve birçok tonunu göreceksiniz. Yazın en şık mayo modelleri turuncularda olacak.

Çizgililer

Yaşasın çizgili! Ciddi anlamda. Her geçen yıl yalnızca büyümekte olan trend, bu yıl mayolarda da patkalayacak.

Metalikler

Haydi oraya gidelim: metalikler havalı görünmeye meyillidir. Peki mayolarda? Metalik kumaşlar genelde nefes almayan ve sert formdadırlar. Ancak bu mayolar öyle olmayacak. Tamamen yumuşak mayo kumaşı formatındalar.

Fırfır Detayları

Mayoya yatırım yaparken biraz fazla ayrıntı her şeyin havasını değiştirebilir.. Bu yıl, minimal fırfır ayrıntılarının tatlı dengesini gözlemleyeceksiniz.

Bağlama Detayları

Arkadan başlamalı mayolara hepimiz alışkınız. Ancak yeni başlama detayları her alışkanlığı değiştirecek cinsten.Bağcık detaylı mayoları almaktan çekinmeyin.

Çiçek Desenleri

Hiçbir şey baharın çiçeklerinin yerini tutamaz. Çiçek desenli elbiselere kimse hayır diyemez ancak çiçek desenli birbirinden güzel mayoları da bu yaz çok fazla göreceksiniz.

Hayvan baskılı

Bir başka sokak stili trendi  de mayolarda moda olmaya başlıyor. Zebradan leopar baskıya kadar hayvan baskıları ile vahşi yönünüzü ortaya çıkartabilirsiniz.

Renkleri Karıştırın

Siyahından beyaza cesur kırmızı ve pembeye, renk çarkını geçiyoruz ve bu sezon çift tonlu mayoları tercih ediyoruz. Alt ve üst farklı renkler giyerek de color block yapabilirsiniz. Böylece eski alt mayonuza yeni bir üst alarak ucuz mayo sahibi olursunuz.

Longline Üstler

Longline mayo üstleri tam anlamıyla bir tankini değil, bir bikini değil. Spor sütyenlerine veya straplez üstlere benceyen bu mayo türleri de son derece moda.

Dokulu Mayo

Geçen sezonun dokulu mayo trendi çıldırdı, her türlü dokulu malzeme şimdi piyasaya geçti. Bu yüzden mayolarınız günlük giysi gibi gözükecek.

Benzer Yazilar

Milano Erkek Moda Haftasından 2017 Erkek Modası Ipuçları

Ahmet DOĞDU

2017-2018 Sonbahar-Kış Modasında Öne Çıkan Kabanlar

Erkek Saatlerinde 2016 Modası

Ahmet DOĞDU

2019 İlkbahar/Yaz Kreasyonu Trençkotlar

Editor

Stil Sahibi Ünlü Erkekler

Editor

Silikon Kordonlu Erkek Saatleri