Image default
Erkek Moda

Bu Yazın Erkek Mayo Trendleri

Yaz bitmeden erkeklerin giymesi gereken mayo modellerine bir göz atalım dedik. Bu yaza damga vurmak ve plajların en şık erkeği olmak isteyenlere önereceğimiz mayo çeşitlerimiz var. Herkesin bildiği gibi şık olmanın asla pahalı kıyafet almakla veya tıklım tıklım dolu gardroba sahip olmakla uzaktan yakından alakası yok. Asıl marifet, doğru kıyafetleri doğru bir biçimde kombine edebilmek. Tabi herkesin kendi vücut tarzına göre giyinmesini unutmamak lazım.

erkek-mayo-modasi.jpg

Bunun yanı sıra, şüphesiz bütün erkekleri tek tek ilgilendiren belli başlı kurallar vardır, Bu kurallara riayet etmediğiniz taktirde şıklığınızdan ödün vermiş oluyorsunuz. Erkek mayo tarzında erkeklerin en çok sorduğu sorulardan birisi nasıl mayo tercih etmeliyim. Eğer sorunuzun cevabını arıyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Fit Şort Model

Plaj modasının vazgeçilmez parçalarından olan fit şort model her daim şık olmak isteyenlerin tercih edeceği bir mayo modelidir. Vücuda tam oturan ve rahat hareket etmeyi kolaylaştıran fit şort erkek mayo trendinde bu yaza damgasını vuracak.

erkek-mayo-trendi.jpg

Uzun Şortlar

Uzun boylu ve fit bir vücuda sahipseniz kesinlikle tercih edebileceğiniz mayolardan birisidir. Eskiden beri kısa boylu ve kilolu erkeklerin giyerek göz zevkini bozduğu durumlar olsa da bu sene oldukça trend parçalar arasında bulunuyor.

Kısa Şortlar

Kısa şortlarda ideal boy oranını tutturmak biraz zor olsa da şıklık arayanların bir numaralı tercihi olabilir. Kısa boylu ve ince bir fiziğe sahipseniz mutlaka tercih etmelisiniz. Boy ve mayo oranını da iyi tutturmakta fayda var.

erkek-mayosu-nasil.jpg

Spor Şortlar

Plaja denize değilde güneşlenmeye gidiyorum diyenler kesinlikle bu modeli tercih edebilirler. Fit şortlar kadar fiyakalı değillerdir fakat denizde rahatça yüzülebilen ve şişmeyen modellerdir. Hazır yaz bitmemişken mutlaka alınması gereken mayolardan birisidir. 2017 erkek mayo trendine en çok yakışan şortlardan birisidir.

Benzer Yazilar

Blazer Ceket Altına Nasıl Ayakkabı Tercih Edilmeli?

Kumaş Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Tercih Edilmeli?

Ahmet DOĞDU

Kol Düğmesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Uzun Saçın Karizmaya Etkisi

Editor

Sonbahar Modasında Nostalji Havası

Benetton 2016 Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz