Image default
Erkek Moda

Bu Yazın Modası Loafer Modeli Ayakkabılar

Daha önce de duymuş olabilirsiniz; biz de tekrarlayacağız: erkek giyiminde en değerli şey çok yönlülük, bu sezon gardırobunuzda neden bir çift Loafer’e ihtiyaç duyduğunuzu haklı çıkarmamız için yeterli bir neden.

Loafer’a Giriş

Loafer ayakkabı nedir diye merak edebilirsiniz.Bu anında tanınabilir Loafer’lere gelince çok yönlü; Kolaylıkla geniş bir kıyafet koduna uyarlanabilir ayakkabılardır. Ceket takımlar, kısa pantolonlar, rin rolled kotlar ve doğru seçimle birlikte şortlarda bile işe yarıyorlar (ince kesimli, dizin üzerinde bitirme).

loafer ayakkabı ne kadar

Hangi Tarza Sahip Olanlar Loafer Giymeli?

American tarza mı yönelmek istiyorsun? Bazı Loafer’lere ihtiyacın olacak. Akdeniz tarzı? Yine Loafer. Terzilik? O zaman bile, Loafer’lar ile birlikte taze ve modern bir tarza kendinizi bırakabilirsiniz. Loafer ayakkabı erkek için en kolay kombinlenebilir şeydir.

Loafer Nasıl Kombinlenir?

Loafer ayakkabı modelleri ; eğer pahalı gönünümlü ve şık bir Loafer tercih edecekseniz püsküllü Loafer’ları tercih edebilirsiniz. Sıradan çizgisiz bir takım elbise veya keskin bir pantolon ve Oxfort gömleği ile aynı derecede iyi görünmeniz oldukça mümkün. Daha sıcak aylarda da onları şort ve kısa kollu yakalı tişörtlerle giymek isteyebilirsiniz.

loafer ayakkabı, loafer ayakkabılar

Loafer Hangi Materyalden Üretilir?

Loafer’lar süet veya deriden yapılmıştır, böylece çoğu çiftin biraz giyilmesi gerekir. Genişlik genel olarak da çok büyük bir rol oynayabilir. Giydikçe daha güzel görünüme sahip olabilirler böylece yıllar boyunca istediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz.

Loafer’ların Farklı Stilleri

Loafer, erkek giyiminde uzun ve katlanmış bir mirasa sahiptir ve tüm ana stillerin tarihi vardır.

İlk önce püskül mokasen var. Hikaye bu silueti 1950’lerde doğdu. Oscar ödüllü aktör Paul Lukas, Amerikalı ayakkabıcılar Alden’den, Avrupa’da bağcıkların ucunda küçük püsküller bulunan Oxfords’ı yeniden yaratmasını istedi. Sonuçlar ani bir klasikti ve birçok rakip bu sevilen tarzın versiyonlarını kısa bir süre sonra piyasaya sürmeye devam etti.

loafer ayakkabı nereden, loafer ayakkabılar ne kadar

Şüphe yok ki binizi tarzını andıran Loafer, Loafer aleminde giyilen ve en bilinen ayakkabıdır. Gucci’nin varlığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ve terliği unutma. Bu mokasen stili, deri tabanı, hafif topuk ve kadife veya süet üst kısımlarıyla karakterize ediliyor. Sıradan bir kıyafeti şıklaştırmak için olduğu kadar geleneksel kıyafet ayakkabısına da alternatif olarak görebilirsiniz.

Koleksiyonunuza bir çift eklemeye hazır olduğunuzda (şimdi, dostum, şimdi) bunlar olması gereken markalar.

Yazın ayakkabı seçiminde dikkat etmeniz gerekenlere buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazilar

2014 DAMATLIK MODASI

Ahmet DOĞDU

Victoria’s Secret’ın Meleği Barbara Palvin

Editor

Vakko Erkek 2011 – 2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Stil Sahibi Erkekler İçin Şapka Modelleri

Urban Giyim Tarzı Nasıl Olur?

Editor

Erkek Gardrobunda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler

1 Yorum

Yaz Aylarında Tercih Edebileceğiniz Ayakkabı Modelleri | Erkeksen Gel 21 Temmuz 2019 at 21:47

[…] sizin için yazlık ayakkabı modelleri bu […]

Yorumlar kapalı