Image default
Kapak

Burak Özçivit Stili

Burak Özçivit Stili

 

Burak Özçivit’i son zamanlarda Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanımaya başladık. Fakat bunun öncesinde birkaç dizide de rol aldı. Gözlemlediğim kadarı ile önceki senelerde daha renkli bir giyim tarzı vardı. Muhteşem Yüzyıldaki kıyafetleri ve duruşunu artık özel hayatına da yansıtmaya başladığını düşünüyorum. Bana sanki daha kasıntı bir duruşu var gibi geliyor. Ya da rolü gereği ben öyle algılıyorum.

Renkli tişörtler ve kabanlar Burak Özçivit’ in tarzını oluşturuyordu. Geçmiş zamandan bahsediyorum çünkü vereceğim örneklerle bunu daha iyi anlayacaksınız.

burak1

 

Bu resim oynadığı bir dizinin zamanından kalma. Bu dizide Burak Özçivit yakışıklı, çapkın ve elde tutulması çok zor bir karakteri canlandırıyordu. Renkli üstlerle o zamanlar Özçivit çok barışıktı. Şuan sevgilisi ile hem uyumu yakalıyor hem de daha sade giyiniyor. Belki bu giyim tarzının yaşı ile de ilgisi vardır.

burak2

 

Üstteki fotoğrafa bayıldım diyebilirim. Burak Özçivit istediği zaman harikalar yaratan biri. Spor tarzında yakaladığı uyum renklerin zıtlığından doğan bir şıklık yaratmış. Gri ve kırmızının uyumuna eşlik eden ten rengi de kendisini oldukça yakışıklı göstermiş. Fakat şunu söylemeliyim ki kendisine bıyığı hiç yakıştırmıyorum. Rolü gereği kesmese de ben bir türlü o bıyığı o yüze oturtamadım.

burak3 burak4

 

 

 

burak6

 

Sevgilisi ile olan uyumuna dikkat ettiniz mi hiç? Renkler birbirini bütünlerken ahenk yaratıyor. Burada göze çarpan tek detay sanırım moda zevklerinin gelişmiş olması. Sevgilinizle bu uyumu yakalamak isterseniz Burak Özçivit’ den örnek alabilirsiniz. Beylerdeki şıklık kadınlarında desteği ile daha fazla artırılabilir bence.

burak7

 

Özçivit’ in daha renkli kıyafetleri bir kenara bıraktığını gözlemlediğimi söylemiştim. Yukarıda paylaştığım resimle bu konuda ne kadar haklı olduğumu görebilirsiniz. Siyah bir takımın içine koyu renklerde tercih edilen farklı stildeki bir gömlekle oldukça çekici gözüküyor. Ceketin iç kısmına beyaz gömlek giymek yerine farklı ve hoş bir tarz yaratmış. Siyah ceketin içine genellikle; beyaz, sarı ve pembe renkleri seçilir. Bu tonlarda bir renk uyumu yakalayarak farkını ortaya koymuş.

Benzer Yazilar

En Seksi 5 Victoria’s Secret Mankeni

Ahmet DOĞDU

Dünyanın En Pahalı Yılbaşı Ağacı

Ahmet DOĞDU

Erkeklere Bakım Önerileri

Editor

“Hakuna Matata” Metin Uca

Ahmet DOĞDU

2010′da Vizyona Giren Komedi Filmleri

Ahmet DOĞDU

Kaybedenler Kulübü Mü Dövüş Kulübü Mü?

Ahmet DOĞDU

1 Yorum

Kemal 14 Mayıs 2016 at 17:16

Tam.sana bensìyorum burak

Cevapla

Yorum Yaz