Image default
FelsefErkek

Burcunu Söyleyin, Nasıl Tavlayacağınızı Söyleyelim

Hangi burç hangi beklentiler içinde, kimlerden ve nelerden hoşlanır? Tüm bu sorulara cevap bulmak için burçlara göre kadınları etkilemenin yollarını inceleyelim.

Koç Kadını 

Şık ve pahalı hediyelerin yanı sıra dürüstlük ve şeffalıktan hoşlanmaktadırlar. Tam bir dişi olan koç burcu kadını her konuda sabırsızdır. Son derece dinamik, hırslı bir o kadar da cazibelidir.

Boğa Kadını

Bir erkekte aradığı en büyük özellik görsel etkileyicilik, bakım ve seksiliktir. Kibar, kültürlü, güzel konuşan erkeklerde ilgisini çekmektedir. Maddiyatı çok önemseyen boğa kadınının dişiliği oldukça yüksektir.

İkizler Kadını

Tek düze hayatlardan sıkılan ikizler kadını havai ve değişkendir. Zeki, genel kültürü geniş, her konuda bilgi sahibi olan, aklına hitap eden erkeklerden hoşlanmaktadırlar. Yalnızlıktan nefret ederler.

Yengeç Kadını

Evcimen, sıcak kanlı, sahiplenici ve dürüst erkekler ilgilerini çekmektedir. Birlikte olacağı erkeğin manevi değeri yüksek hediyeler almasını, her zaman ona sevgisini göstermesini beklemetedirler.

Aslan Kadını

Yakışıklı, karizmatik, bakımlı, cömert ve iş sahibi erkekler olmazs olmazlarıdır. İltifatlarla şımartılmak ister ve pahalı hediyelerden hoşlanmaktadır. İkna kabiliyeti yüksek olan aslan kadının gözü karadır.

Başak Kadını

Duygusal olarak dengelidirler. Erkeklerinin akıllı, şık ve kültürlü olmalarını beklerler. Her şeyi en ince detayına kadar analiz ederler.

Terazi Kadını

Eğitimli ve entelektüel erkeleri tercih ederler. Terazi kadını övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyarlar. Az konuşan ve onu onaylayan erkeklerle beraber olmayı tercih ederler.

Akrep Kadını

Her yönüyle güçlü olan akrep kadını oldukça enerjiktir. Seksi, erkeksi ve sahiplenici erkeklerden hoşlanırlar. Sadakate çok önem verirler. Sürprizler ve küçük hediyeler akrep kadını mutlu etmeye yetecektir.

Yay Kadını

Eğlenceli ve sosyal erkekleri severler. Eğlencelerine oldukça düşkünlerdir. Onunla her daim konuşmalı, yanında göz alıcı ve hareketli olmanız gerekir.

Oğlak Kadını

Geleneksel değerlere ve aileye düşkündür. Sadık, sevecen, akıllı ve sahiplenici erkeklerden hoşlanırlar.

Kova Kadını

Akıllı ve uçuk erkeklerden hoşlanırlar. Özgürlüklerine düşkün olan kova kadını cimri erkekleri sevmezler. Maddi konular onlar için oldukça önemlidir.

Balık Kadını

Romantik erkeklerden hoşlanırlar. Dolu dizgin aşk ve seks yaşamak isterler. Son derece duyarlı olan balık kadınına sık sık sevdiğinizi söylemelisiniz.

 

Benzer Yazilar

Esmer Kadınları Vazgeçilmez Kılan 7 Özelliği

Uzun İlişki Arayan Erkeklerin Uzak Durması Gereken 5 Hata

Bir Erkeğin İlgisini Gösteren 5 Beden Hareketi

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlara Sormadan Edemediği Sorular

Ahmet DOĞDU

14 Şubat Ne Değildir

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz