Image default
FelsefErkek

Çapkın Bir Erkekten Kadınlara Tavsiyeler

Beyaz atlı bir prens hayali ile, çokça çetin kayalara, belki de ormanın en boz ayısına çarptınız. Defalarca denediniz, yine olmadı. Tam her şey uydu, aradığım belki de o idi derken. Onun da size şans vermesini sağmaka için çok az vaktiniz var. Bu az vakitte yapılması gereken mühim ama basit, yapılmaması gereken kritik ölümcül hatalar var. Peki çapkın erkek nasıl yola gelir ? Çapkın erkekler hayatlarının kadınını bulduklarında çapkınlığı bir kenara bırakıp hayatlarına yeni bir sayfa açarlar. İşte tam da bununla ilgili nice hanımların kalbine girmiş, nicesinin de aklından çıkamamış bir erkekten, siz kadınlara 5 temel tavsiye.

  1. Erkeğinizi Asla Başkaları ile Kıyaslamayın

Aklınıza ilk gelen cümle, ex sevgilim olsaydı, böyle davranmazdı, ya da şöyle yapardı olabilir. Ama karşınızdakine O’nun yeni bir sayfa olduğunu hissettirmelisiniz. Hatta başarabilirseniz, daha önce hiç kimsenin size öyle hissettirmediğini anlamasına izin verin. Özel olduğunu hisseden erkeğinizin, size davranışları daha farklı bir hal alacaktır. Sürekli başkalar ile kıyasladığınız ilişkinizin o masada uzun süre durması neredeyse imkansızdır.

erkege-nasil-davranilmali

  1. Nelerden Hoşlandığını Anlamaya Çalışın

Burada yapmamanız gereken tek şey ‘Nelerden hoşlanırsın?’ sorusunu sormak. Arkadaşları ile vakit geçirmeyi mi seviyor, yalnız kalmaktan mı hoşlanıyor? Bu noktada erkeğe nasıl davranmalı kısmına dikkat etmek gerekir. Yeni bir flört dönemine girmiş, heyecanın doruklarında geziniyor olabilirsiniz, ancak hayatına yeni girdiğiniz bu kişinin, korkularını tetiklemeyin, eski hayatına devam edebileceğini ve bu yeni düzende ani depremler yaşamayacağını bilsin, bu tarz yeni ilişkilerde, erkeğe bu özgürlüğü sağlamak çok önemlidir. Tavsiyemiz, haftada bir halı saha maçı yapacaksa, sudan sebeplerle bu organizasyonun iptalinin sebebi olmayın. Aksi takdirde bundan sonra yapacağı hiç bir planın içinde yer almayacak ilk kişi siz olabilirsiniz.

  1. Ona Süprizler Yapın

Yaygın kanaat erkeklerin, kadınlara süpriz yapması üzerine kurulu olsa da , bir erkeği hediye almak kadar mutlu eden tek bir şey var (Onun için daha erken olduğunu düşünüyorsanız hediye almaya devam edin.) Sizden beklemediği bir hediye alması, ya da her ne kadar klişe gibi görünsede midesinden geçen yolda ufak bir kazı çalışması yapmanız, sizi onun gözünde devasa bir yıldıza çevirebilir.

capkin-erkek-nasil-yola-gelir

  1. Kişisel Bakımınıza Özen Gösterin

Hiç bir erkek yanında, küçük erkek kardeşi gibi, yeni tüylenmeye başlayan bıyıklarla gezen bir sevgili görmek istemez. Ya da ter kokunuz sizi bile rahatsız ederken o arabanın kapısından içeri atmanız ölümcül bir hata olacaktır. Buluşmarınızda kişisel bakımınıza önem veren bir kadın olduğunuzu hissettirmeniz çok önemlidir. Hele ki aynı özeni karşıdan da görmek isterseniz, abartılı olmayan bir makyaj, hoş kokular, ve özenle hazırlanan saçlar, tertemiz dişler tüm gece istediğiniz bakışların üzerinizde olmasını sağlar.

  1. Neşeli Olun

Son ve en önemli tavsiye; erkekler, etraflarına pozitif enerji yayan kadınlara bayılırlar. Abartaya kaçmayan kahkahalar, müziplikler, espriler, zeki nüktedan sohbetler. Tüm bunların hepsini aynı anda yapmak zorunda değilsiniz tabii ki, ama karşınızdaki erkeğin esprisindeki nükteyi kaçırdığınız an, bir adım geriye düşmüşsünüz demektir. Zeki olduğunuzu hissettirin ama asla karşınızdakinden daha zeki olduğunuzu hissettirmeyin. Püf noktası da buradadır zaten. Karşınızdakini, sizi ikna edebileceğine, ikna ettiğiniz an, beyaz atlı prensiniz de aradığı prensesin siz olduğuna çoktan ikna olmuş demektir.

 

Benzer Yazilar

Sevgiliye Kilo Vermesi Gerektiğini Söylemenin 5 Yolu

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Editor

Erkeğin Beden Dili Şifreleri

Ahmet DOĞDU

Ayrılık Acısı Kader Değil

Ahmet DOĞDU

Kadının Erkek Gözünde Değeri

Ahmet DOĞDU

Eyvah! İş Arkadaşınızdan Hoşlanıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Yorum Yaz