Image default
FelsefErkek

Çekingen Erkekler İçin Kıza Açılma Yöntemleri

Çekingenlik hayatın her alanında işleri biraz zorlaştırır, kabul ediyoruz ama söz konusu kızlar olduğunda durum daha da ciddileşiyor. Utangaç erkek kıza nasıl açılır, nasıl konuşur bir türlü karar veremeyip kıza açılmak için güzel sözler düşünür. Ve çoğu zaman düşündüğüyle kalır. Ne yapacağını bilemez. Velhasıl çekingen erkeği açmanın yolları biraz meşakkatli olabilir.

cekingen-erkek

Karşınızdaki İnsanı İyi Tanıyın

Eğer bir kızdan hoşlanıyor ama onunla nasıl konuşacağınızı bilmiyorsanız, önce hoşlandığınız kişiyi ne kadar tanıdığınızı kendinize bir sorun. Çünkü aslında sizi çekingenliğe iten en büyük sebeplerden biri de ne yapacağınızı bilmemek. Hakkında pek bir şey bilmediğiniz biri ile konuşmaya çalışmak. Oysa biraz gözlem, biraz da sabırla pek ala hoşlandığınız kişiyi daha iyi tanıyabilir, kıza açılmak için güzel sözler düşünürken, onun da  duymak   istediklerini az çok kestirebilirsiniz.

Sohbet Edebilmek Önemlidir

Bütün ilişkilerde karşılıklı konuşabilmek yani sohbet edebilmek çok önemlidir. Bu  utangaç erkek nasıl açılır diye düşünmek yerine hoşlandığınız kişiyle önce sohbet edebilmeyi düşünün. Çünkü çekingen erkeği açmanın yolları çok çeşitli olsa da, konuşabilmek herkesi rahatlatır .

erkek-cekingenligi

Zamanlamanıza Dikkat Edin

Bir kızdan hoşlanıyorsunuz ve artık kesin kararınızı verdiniz, ne olursa olsun konuşacaksınız. Kıza açılmak için güzel sözler var aklınızda. Peki zamanlamanızdan emin misiniz?

Burada dikkat etmeniz gereken nokta, siz bu duruma hazırladınız ama karşınızdaki kişi durumdan bihaber. Peki konuşmak için doğru zaman mı? Sıkkın, üzgün  ya da sinirli bir dönemde ise sizi kolayca reddedilir .

Çekingen Erkeği Açmanın Yolları

  • Kendinize güvenin. Özgüvenli kişilerin daha çekici olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
  • Doğru zamanda, doğru yerde olun. Böylece şans sizden yana olacaktır.
  • Olduğunuz gibi görünün. Bu sizi rahatlatır, çekingenliğinizi ortadan kaldırır ve  samimi tavırlarınız iletişimi kolaylaştırır.
  • Utangaç erkek kıza nasıl açılır? Sorusunu önce kafanızda cevaplayın. Çevrenizden fikir alabilirsiniz ancak sizi en iyi yine siz tanıyorsunuz. Neyi yapıp neyi yapamayacağınızı bilin ve buna göre davranın. Örneğin sesiniz çirkinse serenat yapmanın yollarını aramayın.
  • Olmuyorsa da çok kafanıza takmayın. Önemli olan sizin mutluluğunuz.

Benzer Yazilar

Şiddete Eğilimli Erkekler

Ahmet DOĞDU

Sosyal Medyada Kadınları Etkileyen Erkek Profilleri

Editor

İlişkiyi Evlilik Boyutuna Taşımanız Gerektiğinin 4 Göstergesi

Güçlü Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

Editor

Kadınların Şifresini Çözün

Ahmet DOĞDU

İlişkiye Emek Vermek Delikanlıyı Bozar Mı?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz