Image default
Erkek Moda

Centilmen Erkek Ayakkabı Tercihleri

Sonbahar sezonuna girişle beraber erkek ayakkabı modelleri de kendini yenilemeye başladı. Yaz sezonun arkamızda kalmasından sonra, erkeklerin çoğu sonbahar sezonu için kıyafet kombinlerine uygun ayakkabı modelleri arayışına koyuldu bile. Bu senenin ve sonbahar sezonunun erkek ayakkabı tercihleri ve trendleri hakkında bilgilendirme aşağıdaki başlıklar altına yapılmıştır.

Erkek ayakkabı klasik
Erkek ayakkabı klasik

Sonbahar Sezonu Erkek Ayakkabı Tercihleri

Sonbahar sezonu geldi çattı. Erkek ayakkabı spor modellere yönelecekse bu senenin trendi yüksek tabanlı ayakkabılarda. Spor ayakkabı severler bu sene gözlerini yüksek tabanlara dikerek, oldukça etkileyici ve dikkat çeken kombinler sergilemekteler. Erkek ayakkabı klasik tercih edenlerde ise genel anlamda bu sezon açıkçası pek bir yenilik olmamasına rağmen, deri ayakkabılara ilgi dikkate alınacak düzeyde.

Sonbahar Sezonu Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Bu sonbahar sezonunda yukarıda belirtildiği gibi genel olarak trendler arasında yüksek tabanlı spor ayakkabılar listenin başında yer alıyor. İster sade, klasik ister de tarzınıza uygun renklerle yüksek tabanlı spor ayakkabılar bu sezon en çok tercih edilen spor ayakkabıları arasında.

Erkek ayakkabı spor
Erkek ayakkabı spor

Sonbahar Sezonu Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Klasik modellerden hiçbir zaman vazgeçemeyen erkekler için bu senede trend olma niteliğini kaybetmeyen klasik erkek ayakkabı modelleri arasında en göze çarpan deri ayakkabılar oldu. Tarzınıza göre rengi ve sanatsal işlemleriyle klasik erkek ayakkabı modellerinden seçim yaparak sonbahar sezonuna etkileyici bir giriş yapabilirsiniz. Bu sezonun özelliği, özellikle klasik ayakkabıların topuk boyunun artık daha kısa tutulması oldu. Bu sayede daha konforlu bir kullanım sağlayan deri klasik ayakkabılar tercih nedeni haline gelmeyi başarmış durumda.

Benzer Yazilar

Ünlü Otomobil Markalarının Saatleri

Ahmet DOĞDU

Hugo Boss ilkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler

Ahmet DOĞDU

Uygun Fiyatını Bulursanız Kaçırılmayacak Tişörtler!

Ahmet DOĞDU

Metroseksüel Erkek Derken..!

Ahmet DOĞDU

Hublot Big Bang Ferrari California 30 Giappone

Ahmet DOĞDU