Image default
Vajinalog + 18

Cinsel Anti-Aging Uygulaması ile Partnerleriniz Sizden Kopamıyor

Cinsel Anti-Aging Uygulaması ile Partnerleriniz Sizden Kopamıyor

                Özellikle 40 yaş altındaki genç erkeklerin karşılaştığı erken boşalma problemi, en sık görülen cinsel sağlık problemlerinden biri olmaktadır. Bu yaygın problemle yüzleşmek zorunda olan erkeklerin %30’unun depresyon yaşadığını belirten uzmanlar, anti-aging uygulaması ile çözüm öneriyor. Bu nedenle cinsel anti-aging nedir sorusu, en çok araştırılan sorulardan biri haline geldi. Hem kendi mutluluğunu hem de partnerinin mutluluğunu düşünen erkeklerin başvurduğu bu yöntemle ilişkilerde daha mutlu cinselliklere kapı açılması mümkün.

Erkeklerin başarılı cinsel performans sergilemeleri onları her alanda daha mutlu yapmaktadır. Cinsel performansı güçlü olan erkekler işlerinde daha başarılı ve sosyal ortamlarında daha özgüvenlidirler. Erken boşalma problemi ise, kalıcı olduğu takdirde hem erkeğin hem de partnerinin üzerinde olumsuz etkiler bırakıyor. Erken boşalma problemi dünya genelinde yapılan araştırmalara göre ilişkinin başlamasından sonraki ortalama 1,5 dakikalık süre içerisinde olan boşalmaları kapsamaktadır. Dünya genelinde ortala ilişki süresi 4,5 dakika olarak ölçülürken, bu sürenin Türkiye’de 3,7 dakika olduğu belirlenmiştir. Erken boşalma problemi kalıcı olduğu takdirde ilerleyebilmekte ve cinsel düşünceler ile boşalmaya kadar istenmeyen sonuçlara sebep olabilmektedir.

Bu ve benzeri problemler yaşayan erkekler ise “Cinsel anti-aging nedir?” sorusunun cevabını aramaktadır. Bu uygulama aslında bir kür tedavisi olup, cinsel gücü ve performansı arttırmak üzerine uygulanır. Kişinin sağlık verileri, yaşam şekli ve performansına bağlı olarak farklı değişkenlerin hesaba katılması sonucunda kişisel bir kür oluşturulur. Boşalma refleksinde etken rol oynayan kas ve damarların güçlendirilmesi için yapılacak egzersizlerle beraber uygulanan bu kür, üreme sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Alınan sonuçların başarılı olduğunu belirten uzmanlar, çoğu erkeğin bu gibi sorunlarla karşılaştıklarında çekinmeden uzman yardımı almaları gerektiğini de önermektedirler. Dileyen hastalar için kür ve egzersiz uygulamaları dışında farklı tıbbi destekler ile daha güçlü sonuçlara ulaşabilirler. Gerekli görüldüğü takdirde hormon tedavisi, penis ütüleme yöntemi, detoks uygulamaları, cinsel bölgede hücre yenilenmesi gibi ek tedavi yöntemleri de mevcut olmakta.

Erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin cinsel anti-aging kür tedavisi ve ek tedaviler sayesinde cinsel performanslarını güçlendirmeleri ve partnerleriyle daha sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşmaları mümkün. Oldukça sık görülen bir sağlık problemi olmasına karşın, bununla yaşamaya alışmak artık erkekler için bir zorunluluk olmaktan çıkmaktadır.

Benzer Yazilar

dövme sanatı ve kadınlar 2

Ahmet DOĞDU

Cinsel İsteksizlikte Performans İlaçları Kullanmak

Ahmet DOĞDU

Dünyanın En Güzel Kadınlarına Sahip Ülkeleri

Arzulanmak İçin Bunları Yapmalısınız

Editor

Alçakgönüllü Bir Tecrübe: Ayakta Seks

Ahmet DOĞDU

Ayna Güzelleri

Ahmet DOĞDU