Image default
Erkek Sağlık

Cinsel Gücü Arttıran Besinler

Günlük hayatın stres ve sıkıntısı cinsel yaşama da olumsuz yansıyor. Fakat korkmanıza gerek yok. Yapılan birçok araştırma aldığımız gıdaların cinsel hayatta bizi daha güçlü kıldığını kanıtladı. Bu yiyecekler vücutta afrodizyak etkisi yaratarak cinsel gücü arttıran besinler olarak adlandırılır. Bunun için gıda sektörüne değil tabi ki yine doğaya teşekkür etmelisiniz.

İşte cinsel hayatta sizi mutluluğa götürecek yiyecekler…

Ginseng: Ginseng uzak doğuda yetişen; yemek yapımında ve tıbbi amaçlı da kullanılan bir bitkinin kökü. Birçok hastalığın tedavisinde kullanılmasının yanı sıra ginseng inanılmaz bir afrodizyak kaynağı. Cinsel gücü arttırmak ile birlikte erkeklerde cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisinde de kullanılmasıyla biliniyor.

Çilek

Sırada yazların vazgeçilmez meyvesi çilek var. İçerdiği vitaminler sayesinde sperm miktarını da arttırdığı kanıtlanan çilek afrodizyak etkisiyle cinselliğinize renk katacak. Düzenli olarak yapılan çilek tüketiminin cinsel hayata olumlu etkisi gözlemlenebilir.

cinsel-gucu-arttirmak

Zencefil

Hemen çayınıza, şarabınıza ve yemeklerinize zencefil katmaya başlayın ve farkı görün. Çünkü zencefil vücutta enerjiyi ve ısıyı arttırarak cinsel dürtüleri aktif hale getiriyor. Ayrıca erkeklerde daha uzun ve güçlü bir ereksiyon sağladığını da eklemek gerek.

Muz

Masaya hem magnezyum ile enerji hem endorfin ile mutluluk getiren muz da cinsel gücü arttıran besinlerden biri. Sporcuların spor yapma sürelerini uzatmak için de kullandığı bu etkili meyve seks sürenizi de uzatabilir.

Çikolata

Birkaç parça bitter çikolataya kim hayır diyebilir ki? Elimizin altındaki en mutluluk verici afrodizyak kaynağı tabi ki çikolata. Yine de uzmanlar fazlasından kaçınılması gerektiğini düşünüyor. Küçük birkaç parça çikolata hem gün içinde hem de gece yatağınızda size mutluluk getirecektir.

cinsel-gucu-arttiran-besinler

Havyar

İçindeki çinko miktarının fazlalığıyla sperm kalitesine olumlu anlamda etki eden havyarın, cinsel gücü arttırmakta da etkili olduğu araştırmalarla kanıtlandı. Bugün havyarlı küçük kanepeler yapmak için güzel bir gün değil mi?

Fındık

Enerji verici olmasıyla bilinen fındık, cinsel performansı ve cinsel birleşme süresini de yükseltiyor. Her gün bir avuç yemekte fayda var.

Cinsel hayatta mutluluk hiç de zor değil. Hem de doğa bu denli yanınızdayken. Etkilerini arttırmak için birlikte tüketmenizde hiçbir zarar olmayan bu besinler gücünüze güç katacak.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Prostat Tedavisi ve Belirtileri

Ahmet DOĞDU

Şalgam Suyu ve Yararları

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Büyük Hayali: Adonis Kasları

Ahmet DOĞDU

Sağlıklı Bir Erkek Olabilmek için Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Erkeklerde Meme Büyümesi (Jinekomasti)

Editor

Her gün tıraş olmak, kıl dönmesi ve sivilcelere sebep olur mu?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz