Image default
Vajinalog + 18

Cinsel Hayatı Canlandıran Yatak Odası Dekorasyonları

Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı? Yatak odası bir evin en özel alanıdır ve bu alanın nasıl dekore edildiği yaratılan enerjiler açısından çok önemlidir. Çok küçük detaylarla bile yatak odanızda seksi ve ilişkiyi çok daha tutkulu ve sevgi dolu bir hale getirebilirsiniz. Belki de en önemlisi kendinizi orada mutlu, keyifli ve vakit geçirmeyi ister bir ruh haline sokabilmenizdir. Cinsel hayatınız için de çok etkili olabileceğini düşündüğümüz bazı önerileri sizler için aşağıda sıraladık:

romantik-yatak-odasi

  1. Kırmızı ve Mor Renklerini Kullanın

Kırmızı ve mor renklerini bazı dekoratif eşyalarınızda kullanabilirsiniz. Odadaki avize, tablo, mumluklar, yatak örtüleri, çarşaflar, uygun bir alan varsa belki duvarın bir bölümü bu iki renkle detaylandırılabilir. Kırmızı bilindiği gibi aşkın ve tutkunun rengidir fakat çok yoğun olarak kullanılması tavsiye edilmez; fazla agresif bir enerji ortaya çıkabilir. Kırmızı gibi mor da aşkı hatırlatır, libidoyu yükseltir özellikle yatak örtülerinde ve perdelerde hoş bir renk olarak kullanmayı düşünebilirsiniz.

  1. Yumuşak, Dokunma Duygusu Yaratan Eşyalar

Romantik yatak odası takımları içinde tüylü, yumuşak, dokununca çok keyif alacağımız eşyalar yatak odamızda vakit geçirme isteğini arttıracaktır. Özellikle yatak örtüleri, yastıklar ve çarşaflar önemlidir. Bu tarz eşyaların üzerinde sevgilinizle güzel ve tutkulu anlarınızı yaşayabilirsiniz.

  1. Yatak Odanıza TV Sokmayın

TV, cinsel ilişki isteğini azaltmakla kalmaz sizin enerjinizi de tüketir. TV izlemek özellikle yatak odasında geçirilecek olan kalifiye zamana engel olmaktadır. Bu yüzden TV’yi çok seviyorsanız bile bunu evin diğer alanlarında tutmaya özen gösterin.

romantik-yatak-odasi-nasil-dizayn-edilir

  1. Yatak Odanıza Eşinizle Size Ait Özel Bir Alan Gibi Davranın

Bu ne demek? Çocuğunuza veya annenize-babanıza tapıyor olabilirsiniz fakat yatak odanız size ve sevgilinize aittir. Bu özelliği korumaya önem vermek ikinizin de duygularını daha canlı tutacak ve birbiriniz için değerli olduğunuzu daha fazla hissedebileceksiniz.

  1. Yatak Odanızda Sadeliği Tercih Edebilirsiniz

Yatak odanızda sizin enerjinizi düşürecek gereksiz yoğunluktan, karmaşadan ve dekordan kaçınırsanız kendinizi daha ferahlamış hissedebilirsiniz. Yerlerde takılacağınız kablolar, ortada yığılı kıyafetler, gereksiz olan her türlü eşya yatak odanızda rahat etmenizi siz farkında olmasanız bile engelleyecektir.

  1. Yatak Odasındaki Zamanınıza Özen Gösterin

Romantik yatak odası süslemeleri ve küçük detaylar aşk ve sevgi enerjinizi olduğu kadar, huzur ve ferahlık hissinizi de arttıracaktır. Yatak odanızı dinlenmek, sevişmek, sevgilinizle vakit geçirmek için kullanın; özellikle işlerinizle ilgili konuları bu alana taşımamaya dikkat edin.

Benzer Yazilar

Erken Boşalma Sorununu Önlemenin 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Tahrik Eden Kadın Davranışları

Ahmet DOĞDU

10 Adımda Kız Tavlama Yolları

Editor

En Çok Tutan Cinsel Fanteziler

Ahmet DOĞDU

Gece Ereksiyonunun Nedeni Nedir?

Ahmet DOĞDU

Bu Kadınları Tanıdınız Mı?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz