Image default
Vajinalog + 18

Cinsel Hayatınızı Renklendirmeniz için 4 Öneri

Bir ilişkinin sürekli canlı, mutlu ve eğlenceli kalabilmesi, partnerler arası cinsel ilişkinin renkli olmasıyla doğru orantılıdır. Cinsel hayatınıza sürekli yeni heyecanlar katmak, daha önce denemediğiniz deneyimleri tatmak ve partnerinizle birlikte cinsel doyuma ulaşabilmeniz, ilişkinizin her zaman tazeliğini korumasını sağlayacaktır. İşte, sizler için hazırlamış olduğumuz, cinsel hayatınıza renk katacak öneriler:

cinsel-hayati-renklendirme.jpg

1. Partnerinizle Aranızda Bir Şifre Oluşturun

Partnerinizin veya sizin cinsel isteğinizin arttığı durumlarda sadece partneriz ile sizin anlayabileceğiniz şifreli bir sözcük belirleyin ve bu sözcüğün anlamı ‘’seni arzuluyorum’’ olsun. Ancak bu sözcük öyle sıkça kullanılan bir sözcük olmamalı ve başkaları bu durumun farkına varamamalı. Bu şifreli sözcük kullanımının asıl amacı, sözcüğü sizin kullandığınız zaman veya partnerinizin kullandığı zaman cinsel olarak direkt uyarılmanızdır. O an cinsel istek duymasanız bile partneriniz sizi istediğini şifreli bir şekilde, insanların arasında size aktardığı zaman beyniniz hemen buna karşılık verecektir.

2. Partneriniz ile Aranızdaki İlk Cinsel İlişkiyi Totem Olarak Kullanın

Cinsel hayatınıza renk katacak yöntemler arasından bir diğeri ise ilk ilişkinizi totemleştirmenizdir. Bu ‘’totem’’ kelimsiyle anlatılmak istenen, ilk ilişkinizde her ne yapıyorsanız o yöntemle tekrar cinsel ilişkiye başlamanız ve devamında ise farklı pozisyonlara yönelmenizdir. Zamanla bu durum cinsel hayatınızda bir anahtar rolü oynayacaktır. Çünkü başladığınız yolun cinsel doyuma giden yolun başı olduğu, bilinçaltınıza işleyecektir.

cinsel-hayatinizi-renklendirin.jpg

3. İlişki Sırasındaki Duygularınızı Gizlemeyin

Cinsel hayatı renklendiren öneriler arasından belki de en önemlisi duygularınızı gizlememenizdir. Çünkü ilişki sırasında aldığınız zevki partnerinizden gizlediğiniz zaman partneriniz farklı yöntemlere yönelecektir ve sonrasında ise doyuma ulaşmanız zorlaşacaktır. Diğer bir açıdan, ilişki sırasında zevk almıyorsanız bunu partnerinize belli etmeli ve yeni yöntemlere başvurmakta gecikmemelisiniz. Bu durum her iki partner için de geçerlidir. Uygun frekansı yakaladığınız zaman cinsel hayatınız sürekli canlı kalacaktır.

4. Yatakta Çıplak Olun

Son olarak, partneriz ile aranızdaki ten temasını korumaya devam edin. Tenleriniz birbirine ne kadar çok temas ederse, cinsel yönden uyarılmanız da o kadar kolay olacaktır. Bunu sürekli tekrarlarsanız, bir süre sonra el ele tutuştuğunuz zaman bile birbirinizi arzulamaya başlayacaksınız.

Benzer Yazilar

Barbara Palvin

Ahmet DOĞDU

Erkekler Yatakta Nasıl Bir İlgi Bekler

Ahmet DOĞDU

Ateşli Bir Gece İçin Bunları Uygulayın!

Editor

En Seksi 7 Victoria’s Secret Mankeni

Ahmet DOĞDU

FITNESS MODEL JULIA GILAS

Ahmet DOĞDU

Yatakta 10 Farklı Erkek Tipi

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz