Image default
Vajinalog + 18

Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin 8 Öneri

Cinsel ilişki süresinin uzamasını sağlayacak birden çok yöntem bulunuyor. Göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç ufak tüyoyla istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Partnerinizle Birbirinize Karşı Açık Olmalısınız

Her ilişkide olduğu gibi cinsel ilişkide de aradaki bağları güçlendiren eyler güven ve dürüstlüktür. Partnerinizin ne istediğini bilmeli ve onun da sizin ne istediğinizi bilmenize izin vermelisiniz, böylece iki tarafta ilişkiden zevk alır ve ilişki daha uzun sürer.

cinsel-iliski-suresini-arttirma-yollari.jpg

Cinsel İlişkiye Girdiğiniz Ortam Süreyi Etkiler

Rahatsız ve güvensiz hissedilen bir ortamda girilen cinsel ilişki sadece süreyi kısaltmakla kalmaz, aynı zamanda aldığınız hazzı da azaltılır. Eğer daha uzun süreli bir ilişki istiyorsanız, cinsel ilişkiye gireceğiniz ortam rahat ve konforlu olmalıdır.

Rutininizi Bozun!

İlişkinizde sürekli aynı şeyleri yapıyorsanız bu durum sizin için sıkıcı bir hâl alabilir ve bu sebeple ilişkileriniz daha kısa sürebilir. Farklı fanteziler ilişkinizin süresini uzatacaktır.

cinsel-iliski-suresini-artmasi-icin-neler-yapmali.jpg

Kendinize Güvenin

Rahat bir şekilde cinsel ilişkiye girmek istiyorsanız kendinize güvenmelisiniz ve bu güvenme sadece ruhen değil, fiziksel açıdan da olmalıdır. Vücudunuzla barışık olup partnerinizden utanmamalısınız ki daha rahat bir şekilde cinsel ilişkiye girip süreyi uzatabilesiniz.

Duygular Önemlidir

Cinsel ilişki fiziksel olduğu kadar ruhsal bir süreçtir. Partnerinize beslediğiniz romantik duygular ve partnerinizin size karşı hissettikleri daha uzun süren bir cinsel ilişkiye girmek için güzel bir yol olacaktır.

Ön Sevişmesiz Seks Olmaz!

Ön sevişme kadının daha rahat orgazm olmasını sağlayacaktır. Ortalama 20 dakika süren bir ön sevişme sayesinde partneriniz ile birbirinize karşı hissettiklerinizi sevişerek gösterebilir ve cinsel ilişki sürenizi uzatabilirsiniz.

cinsel-iliski-suresini-arttirma.jpg

Soyunmayı Seksi Bir Hale Getirin

Yavaş yavaş soyunurken partnerinizin sizi izlemesi hem onun hem de sizin duygularınızın kabarmasına sebep olacağı gibi cinsel ilişki süresini de uzatacaktır. Yapmanız gereken tek şey soyunurken partnerinizin sizi izlemesini sağlamak.

İlişki Öncesi Ne Yediğinizi Düşündünüz mü?

Yanlış okumadınız. Cinsel ilişkiye girmeden önce yedikleriniz de süreyi etkiler. Şişkinlik yapan besinler yerine afrodizyak etkili besinler tüketmek sürenin uzamasını sağlayacaktır. Ayrıca alınan cinsel ilişkiyi uzatan ilaçlar da süreyi etkiler fakat bu ilaçları almadan önce doktora danışmanız önerilir.

Benzer Yazilar

Erkekler Orgazm Taklidini Anlar Mı?

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Mastürbasyon Teknikleri

Editor

Hpv Virüsü Cinsel Olarak Bulaşır Mı ?

Editor

Nelly Furtado

Ahmet DOĞDU

Erkek Orgazmını Etkileyen 5 Bölge

Türk Erkeklerin Beğendiği Kadın Vücutları Nelerdir?

Editor

Yorum Yaz