25.2 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Vajinalog + 18

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 7 Şey

Taze ilişkiler o heyecanla ve yoğun hissedilen duygularla akar gider, zaman geçtikçe ilişkilerde belli bir monotonlaşma başlar, bu evreyi atlatmak sizin elinizde.

Cinsel ilişkiyi canlandıracak ipuçları neler, her iki tarafında zevk alacağı ve mutlu olacağı ipuçlarından bahsediyorum, deneyin hak vereceksiniz.

1.Partnerinizle Müstehcen Kelimelerle Konuşun

İlişki esnasında tahrik edici sözler ile konuşmalar yapılırsa iki tarafta bu durumdan tahrik olur. Kadınlar, kulaklarına fısıldanarak söylenen bu sözlerden daha fazla tahrik olur.

2. Ne İstediğinizi Dile Getirin

Yatakta ne istediğinizi, nelerden hoşlandığınızı, sevdiğiniz pozisyonları, açık bir şekilde dile getirin bu konuda erkekler rahat olsa da bayanlar daha çekingen kalıyor, o zaman iş deneme yanılma yöntemi ile erkeğe kalıyor

3. Uzun Bir Ön Sevişme Olmazsa Olmaz

Fazla heyecanlanarak bir an önce sonuca gitmek büyük hata, ön sevişme ne kadar uzun tutulursa, cinsel ilişki sırasında iki tarafta daha fazla zevk alır, uzman görüşüne göre bu süre 15 dakikadan az olmamalı.

4. Popoyu Ellemekten Korkma

Erkekler ilişki sırasında bayanın poposunu sıkmaktan zevk alır, bu eylem bayana da zevk verir, erkeğinde poposu sıkıldığı zaman zevk aldığını biliyor musunuz? Evet bayanlar sözüm size avucunuza alın ve sizde korkmadan sıkın.

5. Ufak Seks Oyunları

Cinsel ilişkilerde bayan kontrolü ele alarak cilve yapmaya başlarsa, erkek tahrik olmaya başlar, erkek tahrik olduğunu belli ederse bayan da bu durumdan zevk alır.

6. Cesur Olun

Genellikle sevişmeyi erkekler başlatır ve yönlendirir, aslında erkeklerin çoğu bayanın ilk adımı atarak ilişkiye renk getirmesini beklerler, biraz cesur olun ve ilk adımı siz atın

7. Değişik Fanteziler Ve Pozisyonlar

Her ki tarafta hangi pozisyondan daha fazla zevk aldığını bilirse ve ortak bir nokta bulurlarsa uygun pozisyonlar zevkli sonular doğuracaktır, biraz daha renk katmak isterseniz küçük fanteziler ekleyebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Editor

Erkek Mastürbasyonuna Dair Daha Önce Duymadığınız Gerçekler

Editor

Cinsel Gücü Artıran 5 Besin

Ahmet DOĞDU

Cinsel İlişki Sırasında Çabuk Yorulma

Editor

Aşk Acısından Kurtulmanın 5 Yolu

Editor

Kim Kardashian

Ahmet DOĞDU