Image default
Vajinalog + 18

Cinsel İlişkide Fit Performans Nasıl Yakalanır?

Erkeklerde cinsel yaşam içinde fit performansa sahip olmak oldukça önemlidir. Her erkeğin uzun süreli fit performans sahibi olabilmesi için gerekli olan bazı şartlar bulunmaktadır. Yapılması gerekenlerin yanı sıra, yapılmaması gerekenler de oldukça önemlidir. Erkeklerin tam bir cinsel performans göstermesi ve bunu uzun süre koruyabilmesi için dikkat etmesi gerekenleri sizinle paylaşıyoruz.

Fit Performansa Sahip Olmanız İçin Yapmanız Gerekenler

Erkeklerde cinsellik oldukça önemlidir. Özelikle belli bir yaştan sonra cinsel isteğin azalma göstermesi, vücuttaki bazı hormonların olması gerekenden çok daha az seviyelere düşmesi ve bunun gibi nedenlerle cinsel hayatta sorunlar yaşanmaya başlamaktadır. Cinsel birliktelikler esnasında yeterince iyi performans gösteremeyen erkek, bir süre sonra cinsellikten de soğuma eğilimi, sertleşme problemi, penis eğriliği, erken boşalma gibi şikayetler ile karşı karşıya kalabilmektedir. Cinsel ilişkide fit performans sahibi olmak için erkeklerin yapması gereken belli başlı şeyleri sizin için paylaşıyoruz.

erkek-cinsel-yasam

  • Fit performans için mutlaka sağlıklı beslenme, kilo kontrolü yapma, aşırı alkol tüketimi gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durmak gerekmektedir. Bedenine özen göstermeyen ve ona iyi bakmayan erkekler, diğer erkeklere oranla çok daha erken cinsel isteksizlik sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Aynı zamanda yoğun stres altında olmak da bu durumu tetiklemektedir. Bundan dolayı cinsel hayatın sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için sorunlar karşısında yardım almak iyi olacaktır.
  • Spor yapmak ve günlük hayatta hareket süresini ve miktarını arttırmak, fit performans için de oldukça faydalı olacaktır.
  • Eşler arasında cinsel hayatta uyumu yakalamak da oldukça önemlidir. Erkeğin partneri ile sağlıklı bir şekilde kurduğu cinsel birliktelik, onu çok daha mutlu ve performansı yüksek biri haline dönüştürecektir.
  • Bazı hastalıklarda kullanılan ilaçların cinsel performans üzerinde olumsuz etkileri olabilmektedir. Bunu hissettiğiniz durumlarda doktorunuz ile görüşerek bu etkileri en aza düşürecek tavsiyeler ya da yeni ilaçlar almalısınız.
  • Bazı dönemlerde cinsel fonksiyonları kontrol ettirmek de iyi gelecektir.
  • Cinsellikte herhangi bir sorun yaşıyorsanız, isteksizlik, erken boşalma, sertleşme sorunu gibi problemlerde, altta yatan gerçek sebebi bulmanız oldukça faydalı olacaktır.
  • Erkek cinsel sağlığı için gerekli olan kontrolleri düzenli bir şekilde yaptırıp, gerekli olan durumlarda cerrahi müdahalelerden de korkmamanız sizi fit performansa kavuşturacaktır.

Benzer Yazilar

Sıkça Karşılaşılan Cinsel Fobiler Nelerdir?

Editor

Dünyanın Seçilmiş En Seksi 7 Kadını

Editor

Aynı Anda Orgazm Yöntemleri

Editor

En Çok Tutan Cinsel Fanteziler

Ahmet DOĞDU

Aşk Acısından Kurtulmanın 5 Yolu

Editor

Sekste Prezervatifin Önemi Nedir?

Editor

Yorum Yaz