Image default
Vajinalog + 18

Cinsel İsteği Ve Performansı Arttıran 10 Besin

Cinsel birliktelik’te performansını arttırmak için bazı uygulamalar ya da ilaçlar kullanmaya zorlayabilir. Bazı dönemlerde insanlar cinsel soğukluk yaşarlar. Yaşam koşulları stres düzensiz beslenme gibi birçok faktör sizin performansını yüksek bir şekilde etkilemektedir. Yatakta cinsel performansını düşürmeden sek yapmak aslında o kadar da zor bir şey değildir. Fazla sayıda kendinizde bir isteksizlik yaşama durumunda önlemini en başından almanız şarttır.

cinsel-istegi-artiran-besinler

Cinsel isteğinizi arttırmanın birçok yolu bulunmaktadır. Öncelikle sorunun nerden geldiğini bulmanız gerekir. Sorunu kökünden hallederseniz eğer performans arttırmayı daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Cinsel birlikte de her zaman öncelikle doğal yollar ve doğal yiyecekler ile arttırmaya özen gösterin. Tabiki gerektiğinde mutlaka bir hekime danışın. Gerekirse partneriniz ile birlikte cinsel tedavi almanız için doktora gözükün. Doğal yöntemlerde sizin performansınızı arttırmaya yardımcı olacaktır.

Bunlar örneğin Yaz aylarında mutlaka düzenli karpuz tüketin içerisindeki bir madde sizi rahatlatacaktır. Yapılan araştırmalara göre doğal viagra olarak da adlandırılmaktadır. Vücudunuzun rahatlamasını ve doğal olarak kan dolaşımınızı hızlandırmaya yarayacaktır. Antep fıstığı cinsel arzunun artmasını sağlar. Protein ve bol miktarda vücuda vitamin salgılamaktadır. Yulaf ezmesinde doğal cinsel arttırıcıdır. Özellikle kadınlar üzerinde cinsel arttırmaktadır. Kırmızı ve yeşilbiber acı biberler genelde insanları kulağına hoş gelmez fakat çok fazla içerisinde afrodizyak bulundurduğu için cinsel performansınızda artış görülecektir. Sarımsak roka zencefilde içindeki maddeler sayesinde size destek görevi sağlayacaktır.

performans-arttiran-besinler

Cinsel birliktelik sırasında yapacağınız cinsel oyunlar sizin hem fantezi dünyanızı genişletecek hem de ön sevişme ile performans düzeyiniz yükselecektir. Vücudunuza alacağınız maddeler performans için mutlaka doğal olmasına özen gösterin. Stresten uzak durun. Sigara kullanıyorsanız performans için uzak durmanızda yarar var.

Benzer Yazilar

50 Yaşının Üstündeki Erkeklerde Sex Sorunları

Ahmet DOĞDU

dövme sanatı ve kadınlar 4

Ahmet DOĞDU

Ön Sevişmede Asla Yapılmayacak 3 Şey

Ahmet DOĞDU

Kelly Brook

Ahmet DOĞDU

Cinsellik İhtiyaç Mıdır?

Ahmet DOĞDU

Gerçek Olduklarından Bile Şüpheliyiz..!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz