Image default
Vajinalog + 18

Cinsel Organıyla En Çok Övünen Milletler

Erkek cinsel organı boyu erkeklerin mutlaka belirli bir ölçeğin altında kalmama, ortalamanın üzerinde olma duygusuyla her zaman gündemde kalmıştır. Normal penis boyu bilim insanlarınca yapılan araştırmalarda görülüyor ki ereksiyon halindeyken ortalama 12 cm civarındadır. Ancak ister Türk erkeği olsun ister Amerikan erkeği isterseniz de Kongo erkekleri herkesin bir cinsel organ takıntısı vardır.

penis-boylari

Sizi Gidi Avusturalyalılar Sizi

Erkek cinsel organı boyu ile ilgili birçok araştırma yapılmıştır. Yapılmaya da devam edeceğe benziyor. Bu araştırmaların birinde de kadınların görüşleri alınarak yapılan bir durum tespiti bizi hayli şaşırtan sonuçları ortaya koymakta. Araştırmaya önce erkeklere yöneltilen soru, ereksiyon haldeki penis boyunuz nedir, olmuş. Ardından devreye kadınlar girmiş. Kadınlara ise birlikte olduğunuz son erkeğin penis boyları ne kadardı, sorusu yöneltilmiş. İşte burada verilen cevaplar üzerinden bir araştırma yapılmış ve ortaya ilginç sonuçlar çıkmış. Bir nevi normal penis boyu ilişkide en fazla abartan ülke erkekleri tespit edilmeye çalışılmış. Kadın ve erkek beyanlarının karşılaştırıldığı bu araştırma neticesinde cinsel organları, penis ereksiyon halindeki durumunu en fazla abartan ülkenin Avusturalyalılar olduğu neticesini doğurmuş. Kongo erkekleri veya en medeni ülke erkekleri bile penis boyunu abartmaktalar. Bu sonuç gösteriyor ki ilkel bir tartışma bile olsa halen erkekler güç gösterisi yapmaya bayılıyor.

erkek-penis-boyu

Diğer Ülkeler

Aynı araştırma dünyada çeşitli ülkelere yapılmış. Ancak araştırmacıların açıkladığı ülkeler tüm araştırmayı gözler önüne koymamakta. Buna göre erkek penis boyu en çok abartan ülkelerden biri de Amerika olmuş. Amerikalı erkeklerin de cinsel organlarının boyları ile ilgili abartılarda bulundukları ortaya çıkmış. İngiliz erkeklerin daha dürüst oldukları söylenebilir. Nispeten kadınlar ile erkeklerin beyanları uymakta. Kanadalı erkekler ise normal penis boyu açıklamalarında kompleksiz hareket etmişler ve gerçeğe yakın cevaplar vermişler. Yapılan araştırmada kendilerini daha aşağıda gören ülkeler de olmuş. Kongo erkekleri değil tabi. Bu konuda kadınların beyanına göre, erkeklerin beyanının düşük olduğu ülke Hindistan olmuş. Hintli erkekler cinsel organlarını küçümsüyorlar.  Ülkemizle ilgili bir beyanın olmadığı araştırmada erkeklerin penis boyu beyanları ortalama 18 cm iken, kadınların açıklamaları ise 17 cm ortalamasını yakalamış.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yatakta Karşılaşmak İstemeyeceği 3 Şey

Ahmet DOĞDU

Cinsel Yaşamı İyileştirmeye Yönelik Öneriler

Ahmet DOĞDU

Sertleşme Sorunun Çözümü Var Mı?

Ahmet DOĞDU

Barbara Palvin

Ahmet DOĞDU

Sıkça Karşılaşılan Cinsel Fobiler Nelerdir?

Editor

İlk Gece Korkusuyla Nasıl Başa Çıkılır?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz