Image default
Erkek Sağlık

Cinsel Sağlığınızı Olumlu Etkileyen Besinler

cinsel gücü arttıran besinler, cinsel sağlığı korumak, zencefil, sarımsak, hurma, cinsel hayat, cinsel sağlıkCinsel sağlığınızın iyi olması partnerinizle olan ilişkiniz için oldukça önemlidir. İyi bir cinsel hayat, ilişkinizin süresini uzatacak ve genel olarak daha iyi ve uyumlu bir çift olmanızı sağlayacaktır. Peki cinsel güç nasıl artar diye soracak olursak bunun için doğal besinler mevcuttur. Özellikle badem, ceviz ve fındık cinsel gücü arttıran besinler arasında yer alır. Verdiği enerji ile kan dolaşımını hızlandırarak cinsel performansınızda olumlu erki bırakan bu besinler size mutlaka iyi gelecektir. Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 1 ya da 2 saat önce bir miktar bu besinlerden tüketmeniz yeterli olacaktır.

cinsel gücü arttıran besinler, cinsel sağlığı korumak, zencefil, sarımsak, hurma, cinsel hayat, cinsel sağlık

Zencefil İle Cinsel Gücünüzü Arttırın

Cinsel gücünüzü arttırmak için uygulanan diğer yöntemlerden biri de zencefil kullanımıdır. Zencefilin cinsel güce faydaları oldukça fayladır. Kanın daha akışkan kıvamlı olmasını ve kan dolaşımını hızlandırma özelliği ile zencefil cinsel güce oldukça büyük katı vermektedir. Ayrıca verdiği enerji ile de performansınızı olumlu yönde etkileyecektir. Zencefilin kanı sulandırması özelliği ile daha akışkan bir hal alan kan özellikle karın bölgesinde yoğunluğa ve toparlanmaya neden olacak ve cinsel gücünüzü arttıracaktır.

Hurma İle Gelen Mucize

Hurma cinsel gücü arttırmada etkili bir besin olarak karşımıza çıkmaktadır. Hurmanın içerisinde bulunan yüksek şeker size enerji verecek ve tıpkı zencefil gibi kan dolaşımınızı hızlandırarak cinsel performansınızda artış sağlayacaktır. Cinsel ilişki öncesi 5 ya da 6 adet hurma tüketmeniz yeterli olacaktır.

cinsel gücü arttıran besinler, cinsel sağlığı korumak, zencefil, sarımsak, hurma, cinsel hayat, cinsel sağlık

Sarımsağın Cinsel Performansınıza Olumlu Etkisi

Sarımsak da diğer besinler gibi cinsel güce oldukça etki eden bir besindir. Sarımsağın cinsel güce faydaları kanıtlanmış ve kesinleşmiştir. Özellikle sıkışan kan damarlarını açması ile kan dolaşımına hızla etki eden sarımsak sayesinde cinsel sorunlarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır.

Benzer Yazilar

Çocuk Sahibi Olmak İçin Daha Az Patates Yiyin

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Cinsel Sağlık Sorunlarının Belirteçleri

Seks Bağımlılığı Nedir, Nasıl Tedavi Edilir?

Editor

Erkeklerde Kıl Dönmesi ve Tedavisi

Ahmet DOĞDU

Pazartesi Sendromu Mu? O Da Ne?

Ahmet DOĞDU

Seksle ilgili yanlış bildikleriniz…

Ahmet DOĞDU