Image default
Vajinalog + 18

Cinsel Yaşamı İyileştirmeye Yönelik Öneriler

Cinsellik, yetişkin ilişkilerinin olmazsa olmazı. Geri kalan her şey çok iyi olsa da yatak odasında mutlu olmayan çiftler bir süre sonra birbirlerinden uzaklaşıyorlar. Artık sadece Erkeklerde cinsel yaşam değil, kadınlar da son derece önemli.

Çiftlerin daha fazla zevk alabilmek için kullandıkları ürünler her geçen gün artmakta ama sadece bunlar tatmin olmaya yetmiyor. Erkeklerde cinsellik biraz daha yüzeyselmiş görünse de bazen kadınlar için de monotonluk cinsel hazzı zedeleyebilir.

Sadece sevişirken yakınlaşmayın

Partneriniz ile sadece sevişme esnasında değil, her zaman sarılın öpüşün ve onunla temas kurun. Aksi takdirde duygusal anlamda yakınlaşma yeterince gerçek görünmediği için kendinizi tamamen özgür bırakmanız mümkün olamaz. Partnerinize kendini yatak odası dışında da iyi hissettirirseniz, onun moda girmesini sağlar ve alacağınız zevki maksimumda tutarsınız.

Ufak tefek değişiklikler

Sevişirken her zaman aynı rutini tekrarlamayın. Işıkları söndürüp, yatağa girip, öpüşmeye başlamayın. Yeni yerler deneyin. Hiç beklenmedik bir anda partnerinize ilginizi göstermeniz onun da olaya farklı bakmasını sağlayacaktır. Ya da ikinizin de kullanmaktan zevk alacağı oyuncakları deneyin.

 

erkek-cinsel-yasami

 

Bedeninize iyi bakın

Spor ve düzenli beslenme kendinizi zinde hissetmenize yardımcı olurken, yapılan spor ile birlikte vücutta salgılanan hormonlar enerjinizi yukarılara taşıyacaktır. Yükselen enerjinizi partnerinize de yansıtacaksınız buna emin olun.

Partnerinizi tanıyın

Cinselliği yaşarken partnerinizin nereden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenin. Kendiniz keşfedin ya da ona açıkça sorun. Dikkatinizi partnerinize verin ve ona odaklanın. Başka şeyler düşünmemeye çalışın. Eğer konsantre olamıyorsanız kendinizi zorlamayın ve durumu partnerinizle paylaşın. Kadın ve erkek cinsel sağlığı sadece fiziksel değil mental olarak da iyi olmalıdır.

Birbirinizi övmeyi ihmal etmeyin, kibar ve dürüst olun.

Benzer Yazilar

Kadınları Etkilemek İçin 5 Yol

Editor

Cumartesi Güzelleri Vol1

Ahmet DOĞDU

Pirelli Takvimi 50. Yıla Özel

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin İnandığı Seks Mitleri

Kadınları Kendinden Soğutmanın Yolları Nelerdir?

Editor

Cinsel Yaşamınızı Canlandırma Yolları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz