Image default
Vajinalog + 18

Cinsel Yaşamınızı Canlandırma Yolları

Cinsel Yaşamınızı Canlandırma Yolları     

Sevgilisi olan ya da evli çiftlerin ilişkisi bazen duraksama dönemi yaşayabilir. Bunun farklı birçok sebebi vardır. Monotonlaşan ilişki, çiftlerin birbirini artık daha az çekici bulması gibi farklı nedenler cinsel yaşam konusunu sıkıcı hale getirebilir.

Ancak umutlarınızı hiçbir zaman kaybetmeyin. Her şey sonuçta sizin elinizde ve olaylara nasıl bakarsınız o şekilde sonuç alırsınız.

Gidişatı düzeltecek bazı yöntemleri ilişkinizde kullanabilirsiniz.

cinsel-yasam

Partnerinizle Seksle İlgili Açıkça Konuşun

İlişkilerde meydana gelen sorunların çoğu iletişimden dolayıdır. Yani siz aranızdaki bir problem üzerinde konuşmaz, üzerini kapatır ve kendiliğinden düzelmesini beklersiniz, muhtemelen bu sorun daha da büyüyerek sizi bulacaktır.

hiv

Bu nedenle cinsel konularda da sorunu açıkça ele alın ve konuşun. Her iki tarafın içindeki kaygıları, korkuları, güvensizlikleri, beklenti ve fantezileri açıkça konuşması son derece önemli bir adımdır. Birbirinizin ne istediğini bilmek daha zevkli ve canlı cinsel yaşam demektir.

cinsellik-ve-yasam

Yeni Bir Ortam Yaratın

Bazen yenilik yapmak cinsel hayatınızı daha eğlenceli hale getirebilir. Sevişmek istediğinizde farklı bir ortam deneyin. Bu ortam için gerekirse önceden kafanızda plan yapın ve bu fikri beraber konuşun.

Cinselliği Duygusuzlaştırmayın

Özellikle erkekler için cinsellik bir süre sonra makine gibi duygusuz bir hal alabiliyor. Duygularla ve severek seks yapmak kendiliğinden birçok sorunu çözecektir. Sevişirken hayvandan farklı olduğunuzun bilincinde olun.

cinsellik

Sadece O Ana Odaklanın

Özel bir paylaşım sırasında sadece o zaman odaklanın. Yani sevişirken tüm varlığınızla bunu yapın.

Odaklanmada sorun olduğunda aldığınız zevk azalacaktır, ama sadece paylaşıma odaklandığınızda ilişkiden alacağınız zevk artar. Kafanızdaki soruları ve problemleri atarak yatağa girin.

cinsel-iliski

Seksi Kıyafetler Deneyin

Kadınlar bu konuda çok fazla seçeneğe sahiptir. Seksi iç çamaşırları partnerinizi heyecanlandıracaktır. Özel günler yerine daha sık bunu kullanmalısınız.

Benzer Yazilar

Porno İzlemenin Yan Etkileri Nelerdir?

Editor

Cinsellik İhtiyaç Mıdır?

Ahmet DOĞDU

En İyi Seks Hangi Yaşta Yapılır

Ahmet DOĞDU

Bir Kadın Bir Erkekten Ne İster?

Editor

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.6

Ahmet DOĞDU

Kadınları Mutlu Etme Garantili 5 Hediye

Editor

Yorum Yaz