Image default
Erkek Moda

Coach 2016 kışında erkekler için neler var?

Kış kapıda ve gardıroplara yeni parçalar eklemeden önce en moda parçaların neler olacağını bilmek işinize yarabilir. 1941 yılında New York’ta moda dünyasına adım atan Coach giyim markası 2016 yılı için kış koleksiyonunda erkekler için neler tasarladı? Coach erkek kış modasının gözde parçaları neler?

coach-defile

Coach 2016 kış modası için dikkat çeken parçalar oversize paltolar, deri ve bomber ceketler. Evet yine bomber ceketler, bu ceketler gerçekten çok sevildi. Her renkte, kumaş türünde baskılısı, desenlisi, hatta çiçek motiflisi tasarımcıların tasarımları arasında. Coach ise 2016 kışı için bunları, siyah, yeşil ve taba renklerinde shearling astarlı olarak tasarlamış. Zaten renklerde göze çarpan da bu üç renk: siyah, yeşil ve taba veya kahve tonları. Kaban ve montlarda kürk görünümlü materyale de yer verilmiş. 2016 erkek modası trendlerinden olan kürk kabanları tasarımları arasına eklemiş Coach. İçi shearling astar olanlar kaban, mont, cekette de var. Ceketler ve kazaklarda kamuflaj deseni de kullanılmış. Kamuflaj deseni ayrıca kaşkol ve ayakkabılarda da kullanılmış.

2016-coach

Klasik ayakkabıların yanında spor, günlük ayakkabı ve bot tasarımları dikkat çekiyor. Renkler daha çok siyah ve kahverengi iken bordo, beyaz, taba gibi renkli giyinmeyi seven erkekler için de seçenekler mevcut. Sneakerlarda shearling astarlar dikkat çekiyor. Coach asıl işi olan çanta konusunda yine çok iddialı. Yeşil renk ve kamuflaj deseni çantalarda da kullanılmış. Evrak ve postacı çantası kadar spor, sırt çantalarına yer verilmiş. Çantalarda daha fazla renk çeşitliliğine gidilmiş, mavi, turuncu renginde çantalar tasarlanmış, hatta bu renklerin neon tonları kullanılmış.

Copyright © 2013 infinitas. Article Photo for Denim Jeans Observer www.denimjeansobserver.com All brands, product names, corresponding products, supplementary materials, graphic or photographic images, licenses, registered trademarks, trademarks and service marks are the property of their respective owners.

Coach kış modası, aksesuar konusunda da erkeklere geniş seçenekler sunuyor. Özellikle çanta olmak üzere cüzdan, gözlük, kemer, anahtarlık, saat, kılıf, bere ve eldiven ihtiyaçlarınıza, yine çeşitli renk ve modellerde cevap vermeye çalışıyor.

 

 

Benzer Yazilar

Dalış Sporu ile İlgilenen Erkeklere Özel Saat Tasarımları

Ahmet DOĞDU

Bu Kış Stil Sahibi Olun!

Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar

Ahmet DOĞDU

Saatlerin Erkek Hayatlarındaki Yeri, En Yeni Saat Modeller

Ahmet DOĞDU

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Beymen’li Olmak Fark Yaratır

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz