Image default
FelsefErkek

Çok Güzel Kadınlarla Birlikte Olan Erkeklerin 8 Sırrı

Hemen hemen bütün inanışlarda ve mitolojide, erkeğin kadından önce yaratıldığı söylenir. Güç ve cesaret erkeğe, güzellik ve estetik ise kadına bahşedilmiştir. Bu yüzden türler hep kendine olmayanı arayadurmuştur. Bu günümüzde de böyle devam ediyor. Belki yüzyıllar sonrasında bilim ve teknoloji şimdi olduğu gibi müthiş bir hızla değişecek fakat bu arayış hep sürecek.

cok-guzel-kadinlarla-birlikte-olan-erkekler.jpg

Biz şuanda erkek penceresinden bakacağımız için seçeneklerimizi buna göre şekillendirip çok güzel kadınlarla birlikte olan erkeklerin 8 sırrı nedir bunu irledeyeceğiz.

  • Bütün canlılar arasında en çok kadınlar üreme içgüdüleri sayesinde türünün devamlılığı ve gelişmesi için en güçlü adayı kendilerine eş olarak seçer.
  • Çok güzel olan kadınlar gücü daha fazla hak ettiklerine inanırlar. Bu güç, kimi zaman maddi kimi zaman fiziksel kimi zaman da karakteristik özelliklerden oluşur. Karşınızdaki kadının hangisine daha düşkün olduğunu bulmak bu evrede tamamen size kalmış.

guzel-kadinlarla-birlike-olan-cirkin-erkekler.jpg

  • Güzel olduklarının zaten farkında olan kadınlar, bunu sizden duymak ve ona bunu hissettirmenizi isterler. Bunu bazen gerçek olduğu için dile getirebilirsiniz. Bazı zamanlarda ise küçük beyaz yalanlar sizi kurtarabilir. Ama burada dikkat etmemiz gereken nokta ‘dile getirmek’ Bunu duymak onlar için çok önemlidir, atasözünde de dediği gibi, ”tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır.”
  • Çok güzel olan kadınlar bu güzelliklerinden dolayı karşılarındaki herkesin onu kıskanmasını ve küçüğe kurlarla bunu belli etmesini isterler. Bu kıskançlığı fazla da abartmamak lazım elbette.
  • Kadınların hemen hepsi ilgiden hoşlanırlar ve eğer sizin ilginizi üzerlerinde hissederlerse bu ilgi onları zamanla kendilerine bağlar. Bir zaman sonra ‘sizin ilginize ihtiyaç duyar’ hale bile gelirler.
  • Kadınların sık sık kullandığı ‘taşıyabilecek erkek’ kavramında kasteddikleri elbette fiziksel bir durum değil. Erkeğin nerde ne yapması, nasıl davranması gerektiğini iyi bilmesi gerektiğine inanırlar.

guzel-kadin-cirkin-erkek-iliskisi.jpg

  • Cool tavırlar çok güzel kadınlara her zaman daha çekici gelmiştir. Cool kavramından duyarsız ve ilgisiz bir duruş tarzı anlaşılmasın. Onların kasteddikleri ağırbaşlılık, centilmenlik ruhuna sahip erkekler.
  • Çok güzel olan kadınlar , fiziksel olarak, etrafındaki kadınların hayranlık duyabileceği bir partnere sahip olmak isterler. İçten içe kendilerini kıskanılmasını sağlayabilecek bir erkek onların hoşuna gidecektir. Bu yüzden fit görüntüye ve giyim tarzına dikkat etmekte fayda var.

 

Benzer Yazilar

Platonik Aşık Erkek Davranışları Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

DÜNYA BAYAN BiLEK GÜREŞi ŞAMPiYONU DENiZ COŞKUN iLE RÖPORTAJ

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Kadınları İtici Kılan 8 Detay

Ahmet DOĞDU

Kadınların En Sık Trip Attığı Konular

Ahmet DOĞDU

Rakı Masası mı, Şarap Kadehi mi?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz