26.2 C
Istanbul, TR
Cuma, Tem 19, 2019
Erkek Moda

converse

Biz erkekler yaşamımız boyunca hep merak etmişizdir, yaşam statümüze katkıda bulınan şey görsellik mi yoksa rahatlık mı?

Kadınlarda ayakkabı durumu şöyledir; sabah kalkılacaksa birkaç saat erken kalkılarak önce kombine göre ayakkabı skalasını oluşturmak ve renk paletini mümkün olduğunca daraltmaya çalışmak. Bu aşama geçildikten sonra eğer akla gelirse bir kahvaltı yapmak -ki bu kadından kadına çok büyük farklılıklar göstermektedir, kahvaltı esgeçildiyse kalındığı yerden çalışmalara son hız devam etmek. Seçilen elbise, hava şartları ve daha bir katrilyon durum göz önünde bulundurularak ayakkabı seçimi nihayete uğrar. Fakat daha giyip dışarı çıkmadan önce ayna karşısında ayakkabı eskitme faslı vardır ki hiç küçümsenmeyecek boyutlardadır, bunu da unutmamak gerekir. Sonuç olarak ayakkabı seçimi yapıldıktan ve “Tamam, benim en beğendiğim ayakkabı işte bu.” dendikten sonra o ayakkabı isterse türünün son örneği olan otomatik bir falaka makinasına dönüşsün sorun değil, o artık en sevilen ve beğenilen giyilesi ayakkabıdır.

“Erkeklerde bu durum nasıldır?” Sorusu sorulmamalıdır da, cevaplanmamalıdır da, Çünkü saçmalanılır ve ortaya gevrek gevrek sonuçlar çıkar. Ancak günümüzde savunulan ve rahatlık ile görselliği harmanlayan bir akım başlamıştır ki, bu da moda dünyasını yavaş yavaş erkeklere yöneltmeye başlamıştır. Bunun bir örneği olduğunu düşündüğümüz 2012 Converse Modelleri de bu görüşümüzü hiç küçümsenmeyecek ölçüde doğruluyor gibi görünüyor.

Uyarı: Bu konu, gece yatmadan önce ayaklarını yıkamayan erkekler için sakıncalı içeriktir.

İyi Seyirler…

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan ProblemlerUzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

Benzer Yazilar

Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler

Editor

Erkekler arasında en sık tercih edilen dövmeler- Tattoo

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Ayakkabı Kemer Uyumu

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinilmeli?

Editor

2018 Kış Sezonunda Erkek Modasının Öne Çıkan Parçaları

Erkeklerde Retro Modası

Editor