Image default
Erkek Moda

 DAHA GÜÇLÜ GÖRÜNÜN

  ​​​​​​​Kadınlar kadar erkeklerde dış görünümüne çok dikkat etmelidir. Kişi üzerinde ilk etki dış görünümünden olduğu unutulmamalıdır. Erkekler davranış ve nezaketleri kadar giyimleri ile de kadın üzerinde bir etki yaratabilir. Erkeklerin dikkat etmesi gereken birkaç püf nokta vardır.

 

Bunlardan biri aksesuar kullanımı. Erkek tarzının olmazsa olmazı aksesuar kullanımı oldukça mühim bir noktadır. Erkekler, giymeyi tercih ettiği parçaları daha güçlü hale getirmek için aksesuar kullanımını ihmal etmemeli. Bunu yapmak isterken tamamen alakasız parçaları bir araya getirmesi daha kötü bir görüntü elde etmesine neden olacaktır. Modaya uygun parçaların kıyafetlerine olan kombinasyonuna dikkat etmesi gerekir.

Erkek aksesuar kullanımı

Erkek aksesuar çeşitleri oldukça geniş bir yelpazedir. Saat, bileklik, kole, parfüm, tercihe göre küpe… Birkaç parça gibi görünse de doğru kullanımda çok daha güçlü bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Öncelikle en uygun parçayı kombinlediğinizden emin olun.

O gün ki kıyafet tercihiniz ile aksesuar tarzınızın uyumunu gözden geçirmeden üstünüze iliştirmeyin. Giyeceğiniz bir gömlek ile nasıl bir saat takacağınıza dikkat edin. Tamamen klasik bir görüntü sergilemeniz gerekirse çok daha klasik formda saat kullanabilirsiniz. Daha spor giyindiğiniz bir gün ona uygun saat ve bileklik tercihiniz ile daha cool görüntü elde edebilirsiniz.

Renk uyumuna dikkat

Aksesuar renk uyumu görüntü için oldukça önemli bir detaydır. Daha soft renkleri tercih ettiğiniz bir günde çok parlayan, göz alıcı renkli aksesuar seçmeniz görüntü kalitenizi düşürecektir. Renklerin ton geçişlerine dikkat ederek daha güçlü bir görüntü elde edebilirsiniz. Çok basit bir detay gibi gözükse de küçük dokunuşlar tamamen farklı bir havaya ulaşmanıza neden olur. Bunun için tarz ve uyuma dikkat ederek güçlü aksesuarlar kullanmalısınız.

Benzer Yazilar

Erkekler için Doğru Fular Kullanımı

Ahmet DOĞDU

EVDE EGZERSİZ ERKEKLER İÇİN EN KOLAY ALTERNATİF

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Tulum Modası

Yaz Gecelerinde Dikkat Çeken Erkek Tarzları

Erkeklerin Renkli Çorap Modası 

Editor

Yaz Aylarının En Tarz Saç Modelleri

Editor

Yorum Yaz