Image default
Erkek Moda Sportaküs

Dalış Sporu ile İlgilenen Erkeklere Özel Saat Tasarımları

Suyun rahatlatıcı etkisine kapılıp denizin derinliklerinde keşfe çıkmayı arzulayanlar, dalış sporunu hayatında en az bir kere olsa da deneyimlemenin peşine düşüyor. Bunun için gerekli olan eğitimlere katılıp dalış sporu malzemeleri ediniyorlar. Bu sporun meraklılarının da çok iyi bildiği gibi oksijeni verimli kullanmak çok önemli. Bu yüzden dalış süresini iyi ayarlayabilmek adına bir dalgıç saati kullanmak, bu işin olmazsa olmazı. İşte sizin için en özel dalgıç saati tasarımları!

dalış, dalgıç,dalgıç saati, dalış sporu malzemeleri, dalış sporu terimleri

OMEGA SEAMASTER 300 MASTER CO-AXIAL

Dalgıçlar veya su altında çalışanlar için mükemmel bir seçim olan Omega Seamaster 300 Master Co-Axial‘ın 60 saate kadar güç rezervi bulunuyor. Co-axial kavramı ise çift yönlü otomatik hareket kabiliyetinin varlığına işaret ediyor. Manyetik alanlarda ve 300 metre derinliklerde dahi kusursuz çalışıyor. Dalış sporu terimleri arasında bulunan “sığ su bayılması” adı verilen olay sonrası bayılmaları önlemek adına dalgıç saatlerinin işlevleri çok önem arz ediyor.

dalış, dalgıç,dalgıç saati, dalış sporu malzemeleri, dalış sporu terimleri

ROLEX DEEPSEA D-BLUE DIAL

Saat denince akla ilk gelen markalardan biri olan Rolex, dalışseverleri de unutmamış. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Rolex Deepsea D-Blue Dial, 3900 metrelik dalışlarda dahi su geçirmez özelliğini korumayı başarıyor. 44 mm genişliğinde saatin ana malzemesi çelik. Üstelik derin dalışlarda oluşabilecek sorunlarda gazın çıkışını sağlayan bir helyum kaçış vanası bulunuyor. Kadrandaki maviden siyaha geçiş ise Mariana Çukuru‘na gerçekleştirilen tarihi dalışa gönderme. İyi bir dalgıç olabilmek için dalışın tarihi ve dalış sporu terimleri hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemli.

dalış, dalgıç,dalgıç saati, dalış sporu malzemeleri, dalış sporu terimleri

ALPINA SEASTRONG DIVER 300

Uniseks bir saat olan Alpina Seastrong, dört farklı renkte tercih edilebiliyor. 300 metreye kadar su geçirmez özelliği bulunan saat dalış sporu malzemeleri arasında vazgeçilmezlerden biri olabilir. Vidalı kurma kolu bulunan saatin otomatik hareketli ekranı bulunuyor.

Benzer Yazilar

Erkek Yazlık Tişört Modelleri

Ahmet DOĞDU

2013 İlk Bahar Yaz Erkek Saç Modelleri

Ahmet DOĞDU

Öne Çıkan Bere Modelleri

Ofiste Çalışan Erkeklere Özel Sonbahar Giyim Önerileri

Erkek Giyiminde Türk Markaları Ne Kadar Yeterli

Ahmet DOĞDU

Fenerbahçe’nin Yeni Forma Sponsorları Belli Oldu

Editor