Image default
Erkek Moda

Damat Tween 2016

1986 yılında, Orka Group’un bir parçası olarak kurulan damat, kısa sürede dünya çapında ismini duyurmuş, erkek moda dünyasında yerini edinmiştir. Damat tween 2016 modası, her yıl olduğu gibi, bu yıl da kitlelere hitap edecek.

damat-modasi

Damat tween bu yıl, erkekleri bilinen kalıplarından çıkarmış. Sade ve düz erkek giyiminin aksine bir stil yaratılmış olan kıyafetler, oldukça dikkat çekici. Canlı renkler, zıt renkleriyle kullanılıp, harika kombinler oluşturulmuş. Tween farklılığı her zamanki gibi anlaşılır. Kısa pantolon modasını sürdüren marka, uzun ceketlerle ve tarz ayakkabılarla farklılığını ortaya koymuş. Mont, kaban ve gömlekte kendi çizgisini korumaya devam etmiş. Sade, fakat şık kazaklar, hırkalar vitrinlerde yerini almış. Damat tween 2016 modası bu yıl tutkunlarını çok etkileyeceğe benziyor. Marka bu yıl takım elbiselerde kullandığı kısa pantolonlarıyla, oldukça iddialı görünüyor. Klasik takımların aksine, kısa paçalı pantolonlar hemen her takım elbisenin altına kombinlenmiş. Spor ve klasik karışımı bir stil çizilmeye çalışılmış olan, takım elbiselerin altına giyilen rugan ayakkabılar, oldukça şaşırtıcı. Ayrıca, renkli giyim tutkunları da unutulmamış.

damat-sonbahar

 

Kareli montlar, kabanlar, renkli takım elbiseler bu yılın koleksiyonları içinde yerini almış. Spor ve dinamik giyinmeyi sevenleri de unutmamış marka. Birkaç dokunuşla ceketlerde dikkat çekici tasarımlar yapmış.2016 yılında damat tween, aslında her kesimden insana hitap etmiş. Klasik giyinen, spor giyinen, cool tarzı olan herkes, kendinden bir şey bulabilir bu yıl markada. Tek bir kesime hitap etmemiş olan marka, onlarca seçenek sunmuş alıcısına.

damat-ilkbahar

 

Damat tween 2016 modası bu yıl beklentilerin üzerinde bir şıklık, kalite ve gösteriş sunacak erkeklere. Erkekler hem farklı, hem gözde olmanın tadını çıkaracak ve damat tween vazgeçilmezliğini korumaya devam edecek.

 

 

 

 

 

 

Benzer Yazilar

Erkekler Kadınları Etkilemek İçin mi Sakal Bırakıyor?

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Elinin Altında Olması Gereken Aksesuarlar

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise Yakışan Erkek Ünlüler

Editor

30’lu Yaşlardaki Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyimine Renk Geldi

Ahmet DOĞDU

Yaz Trendi Erkek Bileklik Kombinleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz