Image default
Erkek Moda

David Beckham Saç Modelleri

Futbol dünyasının ve popüler kültürün en önemli figürlerinden olan David Beckham uzun yıllardır tarzıyla ön plana çıkıyor. David Beckham’ın saç kesimi de birçok erkeğin yıllardır tercih ettiği bir model. David Beckham’ın saç stili erkek kuaförlerinin camlarında alışık olduğumuz fotoğraflardan en fazla kullanılanı. Gelin hep birlikte David Beckham saç modeli neden bu kadar çok tercih ediliyor inceleyelim.

David Beckham Saç Kesimi

Öncelikle David Beckham saç kesiminin bu kadar popüler olmasının nedeni David Beckham’ın başarısı ve idol olarak tercih edilmesi. Erkekler arasında başarılı erkek denilince akla gelen isimlerden olan David Beckham’ın her hareketi bir şekilde olay yaratıyor. Buna ek olarak yüzü daha uzun göstermek için ideal bir model olan David Beckham modeli bu modelin popüler olmasında etkili. Yanların kısa üstlerin uzun ve arkaya doğru taranmış olduğu David Beckham’ın saç stili ile sizler de yüzünüzü kolayca olduğundan uzun gösterebilir ve olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Beckham’ın karizmatik duruşunu da göz önüne alırsak erkeklerin bu modeli sık sık tercih etmesi şaşırtıcı değil.

David Beckham Saç Kesimi
David Beckham Saç Kesimi

David Beckham Saç Stili

David Beckham’ın saç modelini yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken noktalar da olduğunu unutmayın. Eğer yüz şekliniz yuvarlak ve alnınız genişse David Beckham saç stili yüzünüze gitmeyecek ve yanaklarınız ön plana çıkacaktır. Alnınız dar ve yüz şekliniz halihazırda uzun bir yapıdaysa yine David Beckham saç kesimi sizin için uygun bir model olmayacaktır.

David Beckham Saç Stili
David Beckham Saç Stili

Bu saç stilini en rahat kullanabilecek yüz şekli alın bölgesi dar ve köşeli yüz hatlarına sahip kişilerdir. Saç kesiminden önce kuaförünüze danışarak tecrübelerinden faydalanmayı da ihmal etmeyin. Karizmatik ve çekici bir görünüm için tercih edebileceğiniz bu modeli saçınıza uygularken kendi yüz tipinizi de tanıyarak karar verin.

Benzer Yazilar

Beach Modasını Sokaklara Taşıyın

Editor

Paris Erkek Moda Haftasında En Çok Beğenilen Stiller

Blazer Ceket Kombinlerken Nelere Dikkat Etmeli?

Biraz Moda Biraz Gözlem ve Biraz İncelik

Ahmet DOĞDU

Erkekte Uzun Saç

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Favorisi Dudun Yelek

Ahmet DOĞDU