Image default
Erkek Moda

David Beckham Saç Modelleri

Futbol dünyasının ve popüler kültürün en önemli figürlerinden olan David Beckham uzun yıllardır tarzıyla ön plana çıkıyor. David Beckham’ın saç kesimi de birçok erkeğin yıllardır tercih ettiği bir model. David Beckham’ın saç stili erkek kuaförlerinin camlarında alışık olduğumuz fotoğraflardan en fazla kullanılanı. Gelin hep birlikte David Beckham saç modeli neden bu kadar çok tercih ediliyor inceleyelim.

David Beckham Saç Kesimi

Öncelikle David Beckham saç kesiminin bu kadar popüler olmasının nedeni David Beckham’ın başarısı ve idol olarak tercih edilmesi. Erkekler arasında başarılı erkek denilince akla gelen isimlerden olan David Beckham’ın her hareketi bir şekilde olay yaratıyor. Buna ek olarak yüzü daha uzun göstermek için ideal bir model olan David Beckham modeli bu modelin popüler olmasında etkili. Yanların kısa üstlerin uzun ve arkaya doğru taranmış olduğu David Beckham’ın saç stili ile sizler de yüzünüzü kolayca olduğundan uzun gösterebilir ve olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Beckham’ın karizmatik duruşunu da göz önüne alırsak erkeklerin bu modeli sık sık tercih etmesi şaşırtıcı değil.

David Beckham Saç Kesimi
David Beckham Saç Kesimi

David Beckham Saç Stili

David Beckham’ın saç modelini yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken noktalar da olduğunu unutmayın. Eğer yüz şekliniz yuvarlak ve alnınız genişse David Beckham saç stili yüzünüze gitmeyecek ve yanaklarınız ön plana çıkacaktır. Alnınız dar ve yüz şekliniz halihazırda uzun bir yapıdaysa yine David Beckham saç kesimi sizin için uygun bir model olmayacaktır.

David Beckham Saç Stili
David Beckham Saç Stili

Bu saç stilini en rahat kullanabilecek yüz şekli alın bölgesi dar ve köşeli yüz hatlarına sahip kişilerdir. Saç kesiminden önce kuaförünüze danışarak tecrübelerinden faydalanmayı da ihmal etmeyin. Karizmatik ve çekici bir görünüm için tercih edebileceğiniz bu modeli saçınıza uygularken kendi yüz tipinizi de tanıyarak karar verin.

Benzer Yazilar

Divarese 2012 ilkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Erkek Yün Ceket İçin Kravat Tercihleriniz Ne Olmalı?

Ahmet DOĞDU

Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

Ahmet DOĞDU

2016 Trendy Erkek Çantaları

Ahmet DOĞDU

Takım elbise seçimi

Ahmet DOĞDU

Erkek Ayakkabılarında Rugan Mı Yoksa Mat Deri Mi?