Image default
Erkek Moda

David Beckham Tarzıyla Her Zaman İlham Kaynağı

David Beckham tarzı dünyada en çok dikkat çeken karizmatik erkek stil ikonunu yaratmış durumda.  43 yaşındaki David Beckham 2000’li yıllarda futboldaki kariyerindeki başarısının ardından moda alanında da başarılı bir kimlik yaratmış durumda. Şu ana kadar iki kuşak tarafından örnek alınan en tarz seçimleriyle insanların izlediği biri. David Beckham’ı erkek modasını etkileyip milyonların ilham kaynağı olmasındaki özelliklerine değinelim.

Sadeliği Terk Etmeden de Stil Sahibi Olunabilir

Tarzınızın bayanları etkilemesi için çok fazla sayıda parça ile zamanınızı harcamanız gerekmez. Beckham da çok özel bir davette bulunmadığı zaman rahat kıyafetleri tercih ediyor. Sadece bir tişörtle ve pantolon ile  de bakışları üzerinize çekebilirsiniz.  Sadece renk tonlarının uyumu burada önem taşır. David Beckham sokak tarzı ile açık renk bir kotla ve hemen hemen bütün renklerde bir tişört ile de kameraların karşısına geçebilen biri.

Takım Elbise Rengi de Önemli

Sürekli olarak davetlerde insanı kasan renkleri tercih ederiz. Sürekli olarak bu renkleri tercih etmeniz gerekmez. Takım elbisenin rengi  burada öne çıkıyor. Ofiste sunum yapmanız için seçtiğiniz takım elbise koyu gri ya da mavi tonları olursa ve takım bedeninizle uyumlu olursa da dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Beckham tarzı ile bu renklerde ve bedeniyle uyumlu kesilmiş takım elbiseyle çok etkili olabiliyor.

Deri Tercihinin Zamanı Önemli

Deri ceketlerin modası hiçbir zaman geçmeyecek. Bir deri giyim markasıyla anlaşma imzalayan Beckham da bu tarzı seven biri olduğunu gösteriyor. Sadece pantolondan sarkan bir zincir bile tarzı pekiştirmeye yardımcı olabiliyor.

Saçınızın Kötü Olduğu Günlerde Bu Yöntemi Kullanabilirsiniz

David Beckham stili ve titizlikle taradığı saçları ile her zaman dikkat çekici biri. Tarzına bu denli dikkat eden birinin insanların beklentilerine cevap vermemesi kesinlikle mümkün değil. O saçlarını iyi bulmadığı zamanlarda başına geçirdiği kasketiyle ya da şapkasıyla bu parçaları tazının bir parçası haline getirmeyi çok iyi başarıyor.

Benzer Yazilar

Erkeklerde sokak Stili..

Ahmet DOĞDU

2010 Son Saat Trendleri

Ahmet DOĞDU

U-BOAT CLASSICO KARBON FiBER SERAMiK SAAT

Ahmet DOĞDU

60’lı Yılların Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Nedir Bu Casual?

Editor

Erkek Versace 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU