23.1 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Demode Kalmayın…

Yaz geldi ve tüm enerji ve güzelliğini içimizde hissettirmeye başladı. Doğa canlandı ve en güzel renklerine büründü Tabi ki doğadaki bu canlılık biz insanoğlunun giyim tarzına da damgasını bir o kadar vurmaya başladı. Gelsin bakalım ünlülerin de yaz ayına dair giyim tarzları da birazcık bizler de bir yerinden ilham alalım diyenlere ise yazımızı dikkatlice okumalarını tavsiye ediyoruz.

Burak Özçivit İşin Sadece Yakışıklı Olmaktan İbaret Olmadığını Her Defasında İspatlayanlardan

Burak Özçivit aslında uzun süredir ortaya konulan cinsiyetsiz yani kadını erkeği aynı tarz giyime oldukça yoğunluk göstermekte. Nasıl mı? Eşiyle birlikte daracık ve paçaları kısa kotlar üste çekilir bir de tişört ve kapşonlu üstlükle tamamlanır ve olmazsa olmaz spor ayakkabılarla tamamlanılıp sokağa çıkılır. Ünlülerin yaz ayına dair giyim tarzları genel olarak sade, spor ve rahat içeriklerde seçiliyor olması bu yaza damgasını vuran bir durum Özçivit çiftinde olduğu gibi.

Burak özçivit, fahriye evcen, Burak özçivit yaz tarzı

İmirzalıoğlu Çifti De Sadelikten Yana Bir Yaz Giyim Tarzını Seçmiş Durumda

Zaten her taraf bunaltıcı, bir de giyim tarzımızla şıklık adına bu işi çıkılmaz hale getirmeyelim diyen bir çift karşımızda yine. Kenan İmirzalıoğlu tişörtü, şortu ve terlik kombinini ile; güzeller güzeli Sinem Kobal da zıt renkli mayo ve üzerine geçirdiği uzun pareosuyla yaz beldesindeki en rahat kombinlerden yana olmuş gözükmekteler.

kenan Imirzalıoğlu, sinem Kobal, kenan Imirzalıoğlu tarz

Bir Tane De Dünyada Marka Olmuş Ünlüye Yer Vermeden Eksik Kalırız Dedik ve Bu Doğrultuda Seçimimiz David Beckham oldu.

Beckham öyle bir süreci yaşayan biri ki ne moda değil veya moda olması istenilen ne varsa Beckham giysin nasıl olsa otomatikman moda olur durumunu yaşamakta. Zira Beckham kendisi dünyanın en önemli markası olmuş durumdadır. Beckham sporcu geçmişinin de etkisiyle yaz ayında elbette ki rahat şortlar ve tişört seçimini yapacak ama bunun yanında olmazsa olmazı şık ve rahat terlikler olacaktır.Yaz akşamlarında önemli davetler mi var? O zaman da Beckham takım elbisesi ile bir tişört ve spor ayakkabı kombiniyle yine farklılığı ve rahatlığı eksik etmeyen kombinini konuşturacaktır.

Beckham, David Beckham yaz, erkeklerin yaz stilleri

Artık, özellikle bu yıl ve dolayısıyla bu yaz rahat, gösterişten uzak ama rahatlık veren belki küçük detaylarla renk katılan kombinler revaçta gibi gözükmekte. Ünlülerin yaz ayına dair giyim tarzları bu durumda. Ya sizin?

Benzer Yazilar

Gömlek Severlere Müjde: DS Damat 2013 Erkek Gömlek Modellerini Sundu

Erkek Moda

Çiçek Desenli Ceketlerle Fark Katın

Editor

Bahar Ayları İçin Önerilen 4 Parfüm

Editor

007 James Bond Stilinin Sırları

Editor

2019 Yaz Dönemi İçin En Son Şort Mayo Stili

Editor

Çorap Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Editor