25.3 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Erkek Moda

Dış Görünüş İle Kadınlar Nasıl Etkilenir?

Yaşa, kültürel seviyeye ve maddi olanaklara bakılmaksınız her erkek kadınlar üzerinde kalıcı bir iz bırakmak ve vazgeçilmek olmak ister. Kadın gibi karmaşa dolu bir yapıyı çözmek oldukça güç olduğu kadar bazen de erkekleri gülünç duruma düşürebilmektedir. Erkeklerin bu tarz problemleri önlemek ve kolay bir şekilde kadınları etkilemek için bazı noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Bunların en önemlisi dış görünüştür.

kadinlar-nasil-etkilenir

  • Kıyafet Bakımı

Kadınları etkilemek için en önemli nasıl göründüğünüz ve ne giydiğinizdir. Dış görünüşte ilk izlenim çok önemlidir. Yapılan araştırmalara göre ilk buluşmada bayanlar erkeklerin ne söylediklerinden çok ne giydiklerini hatırlamaktadır. Bu sebepten erkeklerin ayakkabılarının temiz ve boyalı olmasından günlük kıyafet değişimine, modayı takip etmesinden renk seçimine kadar kıyafetle alalı her detay kadınları etkileme konusunda en önemli etkendir.

  • Saç Ve Sakal Stili

Her kadın en az kendi görünümü kadar birlikte olduğu erkeğin iyi ve karizmatik görünmesine önem gösterir. Bu sebepten erkekler saç ve sakal bakımından kesimine kadar her konuda modayı takip etmelidir. Ancak stil sahibi bir erkek kadınları etkileyebilir.

kadinlari-etkilemenin-yollari

  • Davranış

Kuşkusuz ki tüm kadınlar yapmacık davranmayan erkeklerden hoşlanır. Özellikle ilk görüşme ve tanışma safhalarında içten görünmek ve olduğu gibi davranmak en önemli detaydır. Duygularını içinden geldiği gibi ifade eden, beden dilini etkili kullanan, kısacası sevdiğinin kalbine dokunan her erkek bayanların kalbindeki tahta oturmak için en iyi adaydır. Bu sebepten birçok erkek küçük jestlerle, kadına kadın olduğunu hissettirecek yöntemlerle yaklaşarak kadınları etkileyebilir.

Kadınlar her ne kadar karmaşık gözükse de yukarıda yer alan özelliklere sahip erkeklere karşı kedi gibi uysaldır. Kadınların ne istediğini bilen erkekler bu yolda her zaman kazanacak ve kadınları etkileyeceklerdir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Deri Ayakkabı Tutkusu

Editor

Tanga Terlik Erkekler için Ne Kadar Uygun

Ahmet DOĞDU

Takım elbiseler için cep mendili

Erkek Moda

Erkek Gardırobunda Mutlaka Bulunması Gereken Sonbahara Geçiş Parçaları 

Burçlara Göre Erkeklerin Stilleri

Sakalları Gür Göstermenin 3 Yolu

Editor