Image default
Erkek Sağlık

Doğal Penis Büyütme ve Geliştirme

Her ne kadar önemli olan işlevi dense de erkekler penislerinin büyük olmasını isterler. Büyük penise ulaşma isteği kadınlarda da bu şekilde bir beklenti oluştursa da, ilişki esnasında önemli olan klitorisin uyarılması olduğundan, uzunluğun çokta anlamlı bir etkisi olduğu söylenemez. Ancak yüzey alanının uzun ve geniş olması nedeniyle penis büyüklüğü kadınlarda daha fazla haz duyulmasına sebep olabilir.

ARGİNİNE

İşte bu nedenlerden dolayı penis büyütme yöntemleri aranır oldum olası aranır olmuştur. Kaslardan ve damarlardan oluşan bir yapı bütünü de olsa örneğin bir kol kası gibi gelişimi söz konusu olamayacağı açıktır. Ancak kan damarlarını açan ve bu şekilde hücrelerin daha yüksek oranda kanlanmasını sağlayarak iş gören bazı yöntemler denenmektedir. Bu maddelerin başında aslında bir amino asit çeşidi olan arginine gelmektedir. Kan damarlarını genişletici etkileri bilinmektedir ve vücut kas yapımında da kullanmaktadır. Arginine ve ornitin içerikli amino asit içeriklerinin penis büyütmede etkili olduğu düşünülmektedir.

SİTRÜLİN

Diğer bir madde olarakta sitrülin gündemdedir. Yine sitrülin maleat maddesi argininden çok daha fazla vazodilatör yani damar genişletici özelliğe sahiptir. Ayrıca bu ürünün zihin ve beden kapasitelerini ilerlettiği düşünüldüğünden dolayı, arzu ve isteklilik anlamında da olumlu etkileri olduğu kullanıcılar tarafından dile getirilmektedir. Arginin türevi olan sitrülin maleatın bu nedenlerden ötürü penis büyütmede etkili olduğu söylenmektedir.

PANAKS GİNSENG

Ginseng ismi verilen bitki Çin’de uzun yıllar boyunca her derde şifa bir bitki olarak görülmüş ve geleneksel tıpta yoğun olarak kullanılmıştır. Cinsel gücü arttırdığı söylenmekte olan bu bitki, enerji seviyesini yukarıya çekmektedir. Diğer yandan yine kanlanmayı arttırdığı için penis büyütmede de etkili olabileceği düşünülmekte olan doğal bir üründür.

Benzer Yazilar

Prostat Kanserinde Umut Veren Yöntem: Fokal Tedavi

Editor

Viagra Kullanımı Sperm Kalitesini Arttırıyor Mu?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Nadir Görülen Sorun: Geç Boşalma

Ahmet DOĞDU

Kışın vazgeçilmezindeki afrodizyak etkisi

Ahmet DOĞDU

ERKEN BOŞALMA TEDAVİSİ

Editor

Elektronik Sigara Tehlikesi

Editor

Yorum Yaz