Image default
Erkek Moda

Doğru Giyinmek İsteyen Erkekler Buraya!

Sokakta yürürken çevrenizdeki insanlara muhakkak bir göz gezdirirsiniz. Bazıları çekici gelir. Bazıları bakamayacağınız kadar tuhaf gelir. Çekicilik, sadece dış görünüşle analiz edebileceğiniz bir kavram değildir. Fakat dış görünüş çekicilik kavramını besleyen ve pekiştiren bir algıdır. Giyinme şekli, seçtiğiniz renklerin birbiriyle uyumu önemli etkenlerdir. Bu yüzden doğru giyinmek bu noktada önem kazanır. Bazı erkek arkadaşlar doğru giyinmek konusunda doğru tercih yapamazlar.

Fakat bunu düzeltmenin bir çok yöntemi vardır. Kendinizi aynada izleyin ve hayal edin. Sanki başkasında bu giydiklerinizi görseydiniz ne düşünürdünüz? Bu soruya adaletli bir şekilde hiçbir ego kavramı olmadan yanıt verirseniz, işte o zaman tarafsız eleştirel bir yaklaşım sizi doğru giyinme yönüne iter. Doğru giyinmek için önerileri aşağıda bulabilirsiniz.

Doğallık

Siz erkekler için doğallık önemli olmalıdır. Sade ve karışık olmayan renkler sizi ciddi ve erkeksi gösterecektir. Pantolon seçiminde koyu kahve, siyah, koyu kırmızı renkler şu aralar modadır. Kot pantolonda tercihiniz olabilir. Deri ayakkabıda siyah renkten başka seçim yapmamanız önerilir. Kış mevsimi için ideal renkler daha çok koyu renkler olarak belirlenmiştir. Bu tarz pantolon ve ayakkabı üzerine kareli pamuklu gömlek tercih edebilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz gömleğin açık renk ve desenli olması kişiliğinizin renkli olduğunu belirtir.

Yaratıcılık

Yaratıcılık çok fazla kişide olmaz. Aksesuarlar yaratıcılığı ortaya çıkaran önemli unsurlardandır. Şapka iyi bir seçim olabilir. Kahverengi bir şapka sizin için idealdir. Çok fazla kişi sokakta yürürken şapka takmaz. Siz takarsanız, sokaktaki görüntüyü çeşitlendirebilirsiniz. Ayrıca kolunuza güzel bir bileklik çok yakışacak ve sizi daha genç gösterecektir. Demirden bileklikler kişiliğinizin olgunluğunu yansıtacaktır. Her zaman için ciddi, yaratıcı ve doğal seçimler sizleri diğer insanlardan bir adım ileri atacaktır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yaşa Göre Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Editor

5 Adımda Skinny Pantolonları Hayatımıza Sokmanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Erkekler En Çok Hangi Kokuyu Kullanıyor?

Ahmet DOĞDU

Erkek Gömleklerinde Yakanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Erkek Gucci 2010 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Kıyafetleriniz İçin Modayı Mı Takip Ediyorsunuz?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz