Image default
Vajinalog + 18

Dokunmadan Tahrik Etme

İlişkilerde iki tarafa oldukça fazla görev düşüyor.İki tarafın da karşı cinsi davet şekli,ilişkinin verimi ve sürekliliği konusunda daha dikkatli olmaya davet ediyor ve uyarıyor.Özellikle erkekleri dokunmadan tahrik etmenin birden fazla yolu bulunuyor.Bir erkeği dokunmadan nasıl tahrik edersiniz?

erkekleri-tahrik-etme-yollari.jpg

1) Onu Sözlerinizle Tutsak Edin

Araştırmalara göre erkeklerin büyük çoğunluğu kadınların kelimelerine tutsak oluyor.Onları baştan çıkarmada sihirli sözcüklerin söyleniş tarzı ile birlikte büyük önemi var.Özellikle araştırmalar gösteriyor ki erkeklerin bilinçaltında her kelimenin bir resmi var.Bu kelimeleri doğru zamanda doğru noktada kullanmanız durumunda erkek artık esiriniz oluyor.

2) Sesinizin Şehvetinde Kaybolsun

Bu madde,adeta ilk maddesiz bir hiç ancak ilk madde ile birlikte ipler yine dokunmadan sizin elinize geçiveriyor.Partnerlerde,erkeğin hangi tarz konuşmadan ve ona karşı nasıl konuşulmasından hoşlanıldığının öğrenilmesi durumunda,erkekler dokunmadan tahrik olabildiklerini söylemişler.

tahrik-etme-yollari.jpg

3) Dekoltenin Frikiği ve GOOOL!

Özellikle çoğu araştırma gösteriyor ki,karşı cinsin özellikle göğüs ve bel dekolteleri,erkeklerin dokunmadan tahrik olmasına neden oluyor.Özellikle evde,bilinçli verilen dekolte görüntüleri erkeklerin bilinçaltına bir mesaj olarak kodlanıyor.

4) İleri Gidin ve Çıplaklığınızda Kaybolsun

Bu maddede,tabuları yıkmanın ötesine geçerek erkekleri dokunmadan tahrik etmenin doruklarına ulaştırabilirsiniz.Özellikle çok açıklama gereği duyulmayan bu madde de hiçbir erkek dokunmaya ihtiyaç duymaz.Ancak şunu belirtmekte fayda var ki Altını göstermek için biraz parlatmak şart.Temiz ve hijyenik bir vücut ufak parlatmalar ile erkeği dokunmadan tahriğin zirvesine çıkarabilir.

erkekleri-tahrik-etme-yontemleri.jpg

5) Tabularınızı Yıkın

Araştırmalar gösteriyor ki,kamusal alanlarda erkeğe fısıldanan tahrik edici sözler erkeklerdeki libido artışında 2 kat daha hızlı hale geliyor.Türkiye gibi cinselliğin Afrika’sı olan ülkelerde çok fazla tavsiye edilmese de özellikle Danimarka gibi üreme hızı eksilere düşmüş lokasyonlar için bazı araştırmalarda, hükümetlerin bu madde için gizliden destek verdiği söyleniyor.

Benzer Yazilar

Bar Refaeli

Ahmet DOĞDU

Kel Erkekler Yatakta Daha mı Başarılı?

Gündüz Arkadaş Akşam Sevgili

Ahmet DOĞDU

Sertleşme Probleminde Kök Hücre Tedavisi

Editor

Hilal Cebeci Modeli

Ahmet DOĞDU

Sertleşme Sorunu Erken Boşalmayı Da Tetikliyor

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz