Image default
Erkek Moda

Dolabınızda Bulunması Gereken 5 Ayakkabı Modeli

Ayakkabı dünyası, istisnasız dünyanın sürekli gelişen ve hep bir adım ileri giden sektörlerinden biridir. Bir kıyafetin tamamlayıcısı ve belki de en vurucu noktası. Ayakkabı tercihleri yapılırken hem rahatlık hem de şıklık tercihlerinin bir arada olduğu görülüyor. Geçmişten günümüze her insanın giyim tarzlarına ortak ettiği ayakkabıların, birbirinden çeşit modelleri ile karşı karşıyayız işte her erkeğin dolabında bulunması gereken 5 ayakkabı:

erkek-ayakkabi-onerileri

Çeşitliliğiyle Göz Önünde Bulunan Spor Ayakkabılar

Sporla ilgili konuşulan her konunun için de geçen ve rahatlığından ödün vermeyecek tek ayakkabı. Dolabın demir başı olarak mutlaka her erkeğin kullandığı, ve çeşitliliğiyle de her yerde kolayla satın alınabilecek bir model. Her daim erkeklerin dolabında olması gerekenler listesinin en başında gelir.

Vazgeçilmez Klasik Kesim

Özel geceler için tasarlanan rugan ayakkabılar, ağır duruşu ve klasik görünümüyle erkeklerin sahip olması gerektiği ayakkabı konumuna geliyor. Her dolapta en az bir tane bulunan klasik kesimler, bazen sportif bir ceketle de günün kurtarıcısı olabiliyor. Klasik kesim ayakkabılar sizlere hem clas bir erkek görünümü verir hem de kombin konusunda geniş bir tercih aralığı bırakır.

erkeklerin-kullanmasi-gereken-ayakkabilar

 

Gün İçerisinde Rahat Gezmek İsteyenler

Sonbaharın, bazen kış bazen yaz günlerini aratan havaların da giyilmesi gereken bir ayakkabı modelidir. Çorapsız giyilebilir olması hızlı hazırlanması gerekenler için kurtarıcı olabiliyor. Hem rahatlığı hem görünümüyle beğenilen bu ayakkabılar renk seçenekleriyle de kıyafetlere kolay uyum sağlayabiliyor.

en-cok-tercih-edilen-ayakkabi-modelleri

Kışın En Çok Tercih Edileni

Yağmurlu ve karlı mevsimlerde herkesin ayağında kolaylıkla görülebilecek olan siyah botlar sıcak tutması dışında görünümüyle de oldukça beğenilen ve çok kullanılan bir model olarak karşımıza çıkıyor. Her erkeğin sahip olmayı istediği nadir ayakkabılardan biri.

Beyaz Sneakerlar

Yaş fark etmeksizin herkesin kullanabileceği çok şık ve bir o kadarda rahat bir ayakkabıdır. Spor kıyafetlerini tamamlayıcı olması yanında akşam yemeğine giderken şık bir ceketle de tamamlanabilir. Kullanım alanının geniş olması her erkeğin mutlaka dolabında bulundurması ve sahip olması gereken bir ayakkabı konumuna getiriyor.

Benzer Yazilar

Erkek Dolabında Beyaz Gömleğin Önemi

Ahmet DOĞDU

Güneş Gözlükleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Editor

Erkekler İçin Doğal Taş Bileklikler

Erkekler için Kare Yüz Tipine Uygun Saç Modelleri

Zayıf erkekler nasıl giyinmeli

Ahmet DOĞDU

Sportif Görünüşte 2016 Etkisi

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz