Image default
Erkek Moda

Dolce&Gabbana 2016 Erkek Modası

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte mağazalarda yerini alan kış sezonu modasının en çok tercih edilen adreslerinden birisi olan Dolce&Gabbana 2016 Erkek Modası kış sezonuna yeni modelleri ile iddialı bir giriş yapmıştır.

dolce-gabbana

İtalya’dan dünya açılan bu markanın bu senede en çok tercih edilen markalar arasında yer almayı hedeflediği bilinmektedir. Şıklık ve zarafetin ön planda tutulduğu ve erkek modasından ödün vermediği bir marka olan Dolce&Gabbana 2016 Erkek Modası giyimine düşkün erkelerin tek adresi olma yoluna ilerleyen bu markanın siz yakışıklı erkekleri kendi stilleri ile yaratmış olduğu moda ailesine davet etmektedir. İtalyan tasarımcılar Domaniç Dolce&Stefano Gabbana tarafından kurulan bu moda evi erkek ceket modelleri ile 2016 yılında farklı model anlayışı ile girmiştir. Tasarımlarının temelini bir hikaye yada film hayal edilerek yapılması moda tarihine büyük katkılar sağlamıştır.

dg-ayakkabi

Ayakkabı, kravat, kemer, takım ve saat modelleri ile erkek modasının vazgeçilmez adresidir. Her şeyden önce siz değerli müşterilerinin giyimine önem veren bu İtalyan modacıların sizlerin daha şık ve güzel görünmeniz adına moda sektörünü ayağınıza getirmektedir.

Dolce Gabbana bu sene ki 2016 sonbahar/kış erkek defilesini aile temalı olarak sergiledi. Aynı şekilde kadınlar içinde aile temasında defile düzenlendi. Dolce Gabbana’nın hakim kıldığı renkler siyah tonlu oldu. Daha sade ama aynı şekilde şıklığını koruyan takım elbiseler ile karşımıza çıkan Gabba’nın, bize sunulan tercihlerin denemekte fayda var.

dg-saat

Bu takım elbiselerini de Dolce Gabbana’dan 2016 erkek modası’nın saat aksesuarı ile tamamlaya bilirsiniz. Bir takım elbisenin olmazsa olmazlarından olan saatlerin, renkli çeşitleriyle arzu ettiğiniz saate ulaşabilirsiniz. Dolce Gabbana farkı ile yaşamak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Doğal Taş Bileklikler

Yaz Aylarının En Çok Tercih Edilen Erkek Ayakkabı ve Terlikler

Ahmet DOĞDU

2016 yılı erkek modasında sürpriz: Neon Renkler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Giyinirken Yaptığı 7 Hata

Spor Ceketler ile Tarzınızı Konuşturun

Sonbahar İçin En Gözde Erkek Ekose Pantolonlar

Yorum Yaz