1.9 C
Istanbul, TR
Salı, Ara 11, 2018
Erkek Moda

Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri

Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri

DKNY, birçok ünlü yabancı markalarda olduğu gibi ismini sahibinin adından ve soyadından almıştır. Açılımı Donna Karan New York olan ve 1997’de kurulan marka özellikle kadın giyimi ile ön planda olsa da erkek giyiminde de oldukça iddialı. En çok tutulan ürünleri ise Donna Karan erkek saat modelleridir. Mağazaya gidip satın almadan önce internetten aratıp incelemek isteyeceğinizi düşünerek DKNY saat modellerini sitemize ekliyoruz.

Daha çok klasik saat modellerine yönelik çalışmaları bulunan DKNY, spor saat modellerini seven erkekleri de pas geçmemiş. Onlar için de oldukça kaliteli ve güzel tasarımları bulunan spor saatleri üreten DKNY, bir erkeğin saat alacağı vakit aklına gelmesi gereken ilk markalar arasındadır.

Donna Karan erkek saat fiyatları piyasadaki diğer saat markalarının fiyatlarından biraz daha pahalı olabilir. Sonuçta DKNY kalitesi ve ismi olduğu için de bu fiyat farkı çok dikkate alınmamalıdır. Ayrıca saat bir erkeğin en önemli aksesuarıdır. Bu doğrultuda düşünerek hareket ederseniz bu fiyatlar gayet makul gelecektir ama yine de size bir tavsiyemiz olacak. Morhipo, trendyol gibi fırsat sitelerine tıklayıp DKNY kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan ProblemlerUzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

Benzer Yazilar

Erkek Kadın İlişkilerinde Beden Dili: Kadınlar Ne Demek İstiyor?

Editor

Stil Sahibi Ünlü Erkekler

Editor

Dar Paça Pantolon Trendinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Givenchy 2010 Sonbahar Kış Modası

Erkek Moda

Sevgiliye Hangi Çiçek Alınmalı?

Editor

Kenan İmirzalıoğlu’nun Giyim Tarzına Göz Atıyoruz

Editor