Image default
Vajinalog + 18

Dünyanın Seçilmiş En Seksi 7 Kadını

Dünya genelinde çeşitli anketlerde bir çok rakibini geçerek en seksi kadın seçilen isimleri sizler için derledik. Bu heyecan uyandıran isimler arasından sizin tercihiniz hangisi olurdu? Seçmek gerçekten zor olacak!

Irina Shayk

İspanya’da bir dergi tarafından yapılan ankette 50 kadın arasında birinciliği Irina Shayk aldı. Ankette dünyanın en seksi kadını seçilen Shayk, heyecan verici güzelliği ile erkeklerin düşlerini süslüyor.

Dünyanın En Seksi Kadını
Irina Shayk

Mila Kunis

Mila Kunis bir İnternet sitesinin yaptığı oylamada, oyların büyük bir kısmını alarak dünyanın en seksi kadını seçildi. Tam 99 rakibini geride bırakan güzel oyuncu Kunis listenin tepesinde yer alıyor.

Olivia Culpo

Bir erkek dergisinin yaptığı dünyanın en seksi 100 kadını oylamasında Olivia Culpo ilk sırada yer alıyor. Olivia Culpo aynı zamanda 2012 kainat güzeli seçilmişti.

Hailey Baldwin

22 yaşındaki ABD’li model, 100 kadın içerisinden ipi göğüsleyen isim oldu. Sosyal medya üzerinden kendisini birinci seçen dergiye teşekkür eden Baldwin, “Teşekkürler! Keşke ne kadar sakar ve garip olduğumu bilseydiniz.” ifadelerini kullandı.

Scarlett Johansson

Bir İnternet sitesinin yaptığı ankette 64 kadın içerisinden dünyanın en seksi kadını Scarlett Johansson seçildi. Güzel oyuncu Marvel Sinematik Evreni’nin süper kahraman filmlerindeki Black Widow rolüyle tanınmıştır.

Dünyanın En Seksi Kadınları
Scarlet Johansson

Tulisa Contostavlos

İngiltere’de bir erkek dergisi geleneksel dünyanın en seksi kadınları listesini yayınladı. Güney Kıbrıs asıllı İngiliz şarkıcı Tulisa Contostavlos ilk sıraya yerleşti. Ünlü şarkıcı, “Bana oy verdikleri için çok teşekkür ederim. Bu gerçekten onur ve özgüven artırıcı bir ödül, kendimle gurur duydum.” dedi. Geçen zamanlarda Tulisa’ya ait seks kasedi İnternete sızmıştı.

Kate Upton

Bir derginin yaptığı en taş kadınlar listesinde birinci sırada yer alan güzel manken, her ortamda kendisinden bahsettirmeye devam ediyor.

Benzer Yazilar

İyi Bir Cinsel İlişki İçin Yapılması Gerekenler

Editor

Erkekler Yatakta Nasıl Bir İlgi Bekler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Sık Mastürbasyon Yapması Zararlı Mı?

Erkeklerde En Sık Rastlanan Cinsel Hastalıklar

Ahmet DOĞDU

Cinsel Yaşamınızı Canlandırma Yolları

Ahmet DOĞDU

Alçakgönüllü Bir Tecrübe: Ayakta Seks

Ahmet DOĞDU