Image default
Erkek Moda Erkek Sağlık

En Çok Tercih Edilen Kilo Aldırıcılar!

En Çok Tercih Edilen Kilo Aldırıcılar!

Spor ile ilgili pek çok kişinin ilgisini çeken bu ürünler, oldukça yoğun çalışmalara ulaşmanıza olanak sağlayacaktır. Bu yüzden sizin için en çok kilo aldıran ürünler olarak ayrıntılı bir çalışma hazırladık ve kişisel desteklerin daha da özverili bir şekilde kurulması için gereken alt yapıları sağlamanız için, ihtiyacınızı giderecek ürünler araştırdık. Peki nedir bu en çok tercih edilen kilo aldırıcılar? İnsanlar bu kiloları nasıl dengeli bir şeklide alabilir ve ne şekilde bu çalışmalar ile ilgili olabiliriz? Bu gibi tüm soruları, sizlere maddeler halinde sunacağız.

Ve işte sırasıyla ürünler ve fabrikası tarafından sunulan resmi ürün bilgileri;

– Hardline Progainer

Fiyat, performans, aroma çeşitliliği ve kompleks olarak sunulan bu ürün, gayet de olumlu tepkilere sahip.

011-e1408690920739

Kısaca bir kilo aldırıcı üründe olması gereken her şey Hardline Progainer ürününde mevcut.Doğru antrenman ve beslenme programı ile Hardline Progainer’dan verim alamamak neredeyse imkansız diyebiliriz. Fiyat bakımından da uygun olan Progainer özellikle yeni başlayacak olan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Kas kütlesini arttırmaya yönelik Whey ve bitkisel protein içeriği bulunduruyor. Servis başına 787 kalori içeriyor. Günlük vitamin ihtiyacını desteklemek için Multivitamin kompleksi bulunduruyor. Hacim ve enerji artışında çok önemli bir role sahip olan Kreatin Monohidrat içeriyor. Güçlü bir amino asit profiline sahip (Özellikle BCAA ve Glutamin bakımından). Düşük şeker oranı. Bu ayrıntılar ile pek çok kişinin ilgisini çekiyor bu ürün ve kullanıcıları tarafından da oldukça ilgi ile karşılanıyor adeta.

 

– Weider Mega Mass 4000

021-e1408691611699

Ürün içerik bakımından %23.3 oranında BCAA amino asitleri içeriyor. Ham madde kalitesi sayesinde içerisindeki besinlerin %100’e yakın emilmesini sağlamaktadır ve konsantre Whey ve İzole Süt protein içeriği bulunduruyor. Sadece 150gramda 839 kalori içeriyor. Kompleks multivitamin içeriğine sahip. Spor öncesi alındığında özel karbonhidrat içeriği sayesinde güç artışı sağlamaktadır.

 

– VPX Stealth

03-e1408692497917

Kilo ve hacim ürünleri arasında %33 protein oranı ile en yüksek protein oranına sahip ürünlerden biri ve neredeyse yok denilecek kadar düşük olan Şeker ve Yağ oranına sahip. Performans arttırıcı içeriğe sahip. Protein kompleksinde 7 farklı protein bulunduruyor. Spor esnasında kaybedilen mineralleri geri kazanmanızı sağlayan mineral içeriğ mevcut. 1 servisinde 579 kalori içeriyor.

 

Bu ve bunlar gibi kilo aldırıcı ürünler, spor ile ilgilenenlere büyük bir hizmet sunuyor diyebiliriz. Hem yoğun emiliş, hem de büyük bir kullanım desteği sayesinde gayet estetik çözümler yaratan bu ürünlere, artık rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

Benzer Yazilar

Erkekler Cinsellikten Neden Korkar ?

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Daha Seksi Gösteren Aksesuarlar

Erkek Sakal Bakımı Nasıl Yapılır?

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Doğal Taş Bileklikler

En İyi Erkek Saç Kesim Modelleri

Editor

Erkeklerde Görülen Depresyon Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz