Image default
Vajinalog + 18

En Çok Tercih Edilen Seks Pozisyonları

Seks hayatı stres, yorgunluk ve cinsel rahatlama adına çok önemlidir. Bunun yapılması için mutlaka bilinmesi gereken birtakım seks pozisyonları bulunmaktadır. Bu pozisyonları uygulayarak hem kendinizi hem de partnerinizi sıra dışı bir sekse hazırlama imkanı bulacaksınız. Seks adına hazırlanmış yüzyıllar öncesine dayanan Kamasutra adlı kitaba göre en çok tercih edilen seks pozisyonları ile sıra dışı baştan çıkarıcı ilişkilere hazır olmak mümkün.

Ters Kovboy Pozisyonu

Bütün hakimiyetin kadında olduğu pozisyondur. Söz konusu pozisyon seks pozisyonları içerisinde sıklıkla tercih edilir. Erkek sırt üstü uzanır kadın üstüne çıkar ve vajinasına penisi yerleştirir. Adeta yaylı bir kanepede zıplıyor gibi davranır erkek de alttan eşlik eder. En sık kullanılan pozisyonlardandır.

Doggy Pozisyonu

Erkeklerin en çok sevdiği ve tercih ettiği pozisyondur. Bu pozisyonda kadın yatağa uzanır ve dizlerini kırar. İki eliyle yataktan destek alır erkek arkadan yanaşır.

Lotus Çiçeği Pozisyonu

Bağdaş kuran erkeğe kadın tamamen kendini bırakır. Bu pozisyonda erkeğe kadın sarılarak bacaklarını dolar. Bu da mutlu birlikteliklerin vazgeçilmez seks pozisyonları arasında gelmektedir.

Rock’n Roll Pozisyonu

Kamasutra’da yazılan bu pozisyon da düzenli birlikteliklerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kadın yatağa uzanır ve genellikle destek almak için başının altına yastık koyar. İki ayağını da kaldırır. Erkek kalçadan destek alarak vajinaya girer. Bu pozisyonda en çok tercih edilen seks pozisyonları arasında gelmektedir.

Misyoner Pozisyonu

Bu pozisyonda ise klasik olarak kadın yatağa uzanır ve bacaklarını uzatır. Erkek erekte haldeki penisini vajinaya sokar ve böylelikle düz ilişki olarak cinsel birleşme sağlanmaktadır. En çok bilinen bu pozisyon seks yapmak için seks yapan ve sadece rahatlamak isteyen çiftlerin tercih ettikleri pozisyondur.

Benzer Yazilar

Sekste İdeal Süre Ne Olmalı?

Kadın Vucudu Hakkında Her Şey

Ahmet DOĞDU

Kadınların Orgazm Taklidi Yaptıklarını Anlamanın Yolları

Editor

Son 10 Yılın En Seksi 5 Mankenleri

Editor

dövme sanatı ve kadınlar 2

Ahmet DOĞDU

Adriana Lima

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz