Image default
Vajinalog + 18

En Çok Tutan Cinsel Fanteziler

Evlilik hayatını canlandırmak ya da yeni heyecanlar yaşamak isteyen insanlar birlikteliklerine cinsel fantezileri dahil ederek daha renkli bir birliktelik yaşayabilirler. Erkekler ve kadınların zevk aldığı ortak fanteziler olabildiği gibi kadın ya da erkeğin ayrı ayrı zevk aldığı cinsel fanteziler de bulunmaktadır. Biz sizin için en çok tutan cinsel fanteziler nelerdir bunları paylaşacağız.

Ev Dışında Cinsel Birliktelik

Hem kadınları hem de erkekleri fazlasıyla heyecanlandıran ve rutinin dışında bir şey olduğu için iki tarafta da cinsel hazzı arttıran ev dışında cinsel birliktelik, en çok tutan cinsel fanteziler arasında yer almaktadır. Özellikle açık alanda ya da araba içerisinde yapılan seks çiftlerin en çok zevk aldığı fanteziler arasındadır. Sürekli evinde ve yatak odasında birliktelik yaşayan kişiler için bir otel odası ya da evin mutfak, oturma odası gibi diğer bölümleri de yeterince heyecan verici olabilmektedir. Özellikle erkeklerin en çok zevk aldığı fantezilerden biri de misafirlik için gittikleri bir arkadaşlarının ya da akrabalarının evinde gizlice partneri ile birlikte olmaktır.

kadin-erkek-yatakta-fanteziler

Role Bürünme

Çiftlerin en sevdiği ve en çok tutan cinsel fanteziler arasında bir role bürünme yer almaktadır. Örneğin patron sekreter ilişkisi, öğretmen öğrenci ilişkisi, hemşire doktor ilişkisi ya da polis suçlu ilişkisi en sık tercih edilen fanteziler arasında bulunmaktadır. Amigo kız, hemşire, sekreter, hizmetçi, öğrenci ve benzeri kostümler ile kurgulanan fanteziler, hem kadınların hem de erkeklerin en sevdiği fanteziler arasındadır.

Başkasını Hayal Etme

Çiftler arasında en çok yapılan ancak birbirlerinden çoğu zaman saklanan fanteziler arasında, seks esnasında başka birini hayal etmek yer almaktadır. Bu durum çiftlerin birbirini sevmediğinden değil, başka bir tene değiyor olmanın verdiği heyecan duygusu ile daha iyi bir birliktelik yaşama isteklerinden kaynaklanmaktadır.

Benzer Yazilar

PETRA NEMCOVA

Ahmet DOĞDU

Yatakta Söylenmemesi Gereken Sözler

Ahmet DOĞDU

Barbara Palvin

Ahmet DOĞDU

Cinsel Yaşamı İyileştirmeye Yönelik Öneriler

Ahmet DOĞDU

Sekste Prezervatifin Önemi Nedir?

Editor

İşte Erkeklerin Libidosu En Yüksek Saatleri

Editor

Yorum Yaz