Image default
Erkek Moda

En Cool Erkek Pantolon Modelleri

Erkek Pantolon Modelleri

Günümüzde erkeklerin de kadınlar kadın giyim kuşama önem verdiğini görüyoruz. Bu çok mutluluk verici bir olay değil mi? Bakımlı erkek her zaman en dikkat çeken ve en karizmatik erkektir.

Pantolon seçimi erkekler için oldukça önemlidir. Trendlere dikkat etmek, aynı zamanda vücudunu tanıyarak seçim yapmak gerekir.

  • Jean pantolonlar

Erkeklerin en çok rahat ettiği ve en çok tercih ettiği tür jean pantolonlardır. Erkek pantolon kot modelleri de bulunduğu dönemin moda akımlarına göre şekillenir. En çok tercih edilenlerin başında olan bu pantolonlar her zevke ve her tarza hitap eder. İhtiyaçlar doğrultusunda markaların hazırladığı koleksiyonlara göz atmak ve öyle seçim yapmak gerekir.

erkek-jean-pantalon.jpg

Bu sezon erkekler için skinny ve klasik kotlar revaçta. Fit görünümü seven erkekler skinny ve düşük bel olanları tercih ederken; benim tarzım daha klasik diyen erkekler klasik kesim ve normal bel olanları tercih ediyor.

  • Keten pantolonlar

Konforu ve şıklığı seven erkeklerin vazgeçilmezidir keten pantolonlar. Pamuk ağırlıklı kumaşları cildin nefes almasını sağlıyor. Aynı zamanda şıklığınızı da yansıtıyor. Erkek keten pantolon modelleri bu sezon oldukça farklı. Bazı modeller, tek ceketlerin renk ve desenleriyle kombinlenip sadelik katıyor. Bazı modeller de kendinden renkli ve desenli. Sizin tarzınızı hangisi yansıtıyorsa seçim sizin.

keten-pantalon.jpg

  • Kumaş pantolonlar

Kumaş pantolonlar takım elbiselerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Her yaşa, her tarza, her zevke hitap eder. İş yemeğinizde giydiğiniz takım elbisenin altına kullandığınız kumaş pantolon, damatlığınızdaki kumaş pantolondan farklıdır. Oldukça farklı markalarda ve farklı tarzlarda erkek kumaş pantolon modelleri mevcuttur. Bunların yanı sıra kumaş pantolonu kendiniz diktirmek istiyorsanız mutlaka işini ehli bir terziye gitmeniz gerekir. Beden ölçülerinizle tam bir uyum sergilemeyen kumaş pantolonlar sizi tarz bir görünümden oldukça uzaklaştırır.

kumas-pantalon.jpg
Benzer Yazilar

Şekliniz, Yüz Tipiniz ve Saç Durumunuz!

Ahmet DOĞDU

Louis Vuitton Erkek Giyim 2013

Ahmet DOĞDU

Erkek Atkı Modelleri Ve Bağlama Şekilleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin En Trend Dövme Modelleri

Editor

Modada Kısa Paça Erkek Pantolon Diyarı

Ahmet DOĞDU

Podyumlardan 2017 Kış Erkek Giyim Trendleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz