Image default
Genel

En Eğlenceli Mobil Oyunlar

Teknolojinin gelişmesi ile birçok alanda yenilikler göze çarpmaktadır. Son zamanlarda ise en çok akıllı telefonlarda yenilikler görülmektedir. Akıllı telefonlar sayesinde artık bilgisayarlara gerek duyulmadan birçok işlem hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eskiden bilgisayarlarda sevilerek oynanan oyunlar bile telefon üzerinden kolay bir şekilde oynanmaktadır. En eğlenceli mobil oyunlar içerisinde ise 7’den 70’e birçok kişinin oynayacağı oyunlar sıralanmaktadır.

Playerunknown’S Battlegrounds

Mobil oyunlar içerisinde en popüler kesinlikle Playerunknown’S Battlegrounds olmaktadır. Milyonlarca kişi tarafından sevilerek bir oyun olan PUBG, kesinlikle ilk sırada yer almaktadır. Tek olarak oynanabileceği gibi takım ile de oynanabilmektedir. Tabi ki de hayatta kalarak, oyunu kazanmak isteyenler takım olarak bu oyunu oynamaktadırlar.

Space Marshals

Space Marshals oyunu son zamanlarda kesinlikle dikkatleri üzerine toplamaktadır. Kurgu ve grafik yönünden oldukça kaliteli olması nedeni ile birçok kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır. Oyuna ilk başlayanlar olukça akıcı bir oyun olması nedeni ile hemen oynamak ve bitirmek istemektedirler.

Dead Warfare: Zombie

Savaş oyunlarından zevk alanlar kesinlikle bu oyunu da büyük bir beğeni ile oynayacaktır. Ücretsiz bir oyun olması nedeni ile birçok kişinin beğenisini toplamaktadır. Oldukça aksiyon dolu olması nedeni ile keyifli bir şekilde oynanabilmektedir.

Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang bilgisayar oyunları içerisinde çok sevilerek oynanan LOL’den esinlenilerek yapılan bir telefon uygulaması olarak sevenlerini karşılamaktadır. Sürekli olarak güncellenen ve gitgide artan karakterleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Çok keyifli ve eğlenceli bir oyun olmasının yanında sürekli olarak güncellenmesi nedeni ile birçok kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır. Her geçen gün birçok farklı oyun modu sayesinde oyun oynamak daha keyifli bir hal almaktadır. Grafikleri ise çok kaliteli olmakta ve günden güne geliştirilmektedir.

Benzer Yazilar

Sevdikleri Mekanlara Göre Erkek Özellikleri

Ahmet DOĞDU

Uzak Durmanız Gereken Kadın Profilleri

Sosyal Medyayı Sallayan Güzeller

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kızlara Açılmak İçin Neyi Beklerler?

5 Mükemmel Öpüşme Tavsiyesi!

Editor

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 10 Kadın

Ahmet DOĞDU